Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

AutoCAD 2024

AutoCAD 2024 to najnowsza wersja popularnego oprogramowania do projektowania CAD, które wprowadza wiele nowych funkcji i usprawnień. W tej wersji programu poprawiono wydajność i stabilność działania, co umożliwia szybszą i sprawniejszą pracę z projektami 2D i 3D. Dodano także wiele nowych narzędzi, takich jak rozszerzone możliwości rysowania, inteligentne bloki umożliwiające automatyzację projektowania, a także wsparcie dla języka AutoLISP, co ułatwia dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Nowe funkcje związane z obsługą pracy online, takie jak AutoCAD Web, umożliwiają projektowanie i edycję rysunków w przeglądarce internetowej lub aplikacji mobilnej. Dodatkowo, subskrybenci AutoCAD 2024 mają dostęp do wyłącznych funkcji online i mobilnych, takich jak możliwość korzystania z AutoLISP w celu automatyzacji sekwencji poleceń w przeglądarce internetowej, a także wygodnego przeglądania i edycji plików DWG na urządzeniach mobilnych.

Jeśli szukasz nowoczesnego i wszechstronnego narzędzia do projektowania CAD, to warto zainteresować się nowościami w AutoCAD 2024.