Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Obsługa pracowni projektowych – bogate doświadczenie w branży CAD

Jesteśmy dostawcą: specjalistycznego oprogramowania CAD, MES, CFD, stacji roboczych, peryferii (ploterów, drukarek, skanerów itp.), wysoko przepustowych sieci teleinformatycznych.
Firma oferuje systemy zarządzania: dokumentacją, PDM/PLM, PM, RCP.

Bogate doświadczenie i współpraca z wiodącymi firmami branży CAD i IT zaowocowała posiadaniem statusu:

Autodesk Gold Partner

Od lat skutecznie łączymy rozwiązania oraz wsparcie doradcze i szkoleniowe dla dwóch branż: architektoniczno-budowlanej oraz mechanicznej.

Nasi eksperci na co dzień łączą, na pierwszy rzut oka te dwa nie pasujące do siebie światy i na drodze współpracy z naszymi klientami dostarczają efektywny ekosystem umożliwiający kooperację między takimi technologiami jak BIM oraz Przemysł 4.0.

Posiadamy Certyfikat Wiarygodności Finansowej – nadany przez Bisnode Polska za osiągnięte wyniki finansowe oraz uzyskaną najwyższą notę wiarygodności i stabilności firmy.

Dbamy o zrównoważony rozwój
Dostarczmy rozwiązania IT, które nie tylko przynoszą korzyści biznesowe, ale także przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju środowiska i społeczeństwa.  MAT został wyróżniony odznaką HP Amplify Impact Catalyst 3-Star Partner 2023.

HP Amplify Impact Catalyst 3-Star Partner 2023

 

 

 

 

MAT został również odznaczony Certyfikatem Rzetelności Płatniczej, przechodząc pomyślną weryfikację uczestnictwa w programie.

Historia

Firma MAT powstała 1 lutego 1994 roku założona przez Marcina i Tomka, do których po kilku miesiącach dołączył Piotr i Robert. Powstanie firmy poprzedziły wspólne studia, a następnie praca naukowa na Politechnice Krakowskiej. Jako asystenci od 1990 roku wdrażaliśmy w proces projektowy i dydaktyczny systemy CAD. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zapotrzebowanie rynku dało podwaliny do powstania MAT.

Po 18 latach na rynku firma przyjęła formę prawną Spółki Jawnej, a po 20 latach, z dniem 21.12.2014 przekształciła się w MAT USŁUGI INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Z dniem 01.07.2021 firma zmieniła nazwę i formę spółki na MAT CAD-IT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Właścicielami firmy są: Marcin Tarczyński, Tomasz Musialik, Piotr Łabuda.

Misja naszej firmy

Dzisiaj firma MAT liczy blisko 30 osób, należy do grona największych firm na rynku systemów CAD.

Tak jak na początku, tak i teraz staramy się budować naszą firmę w oparciu o profesjonalizm i wiedzę. W firmie pracują inżynierowie z doświadczeniem projektowym oraz byli pracownicy naukowi. Staramy się być blisko naszych klientów wspierając ich w codziennej pracy projektowej. Rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Tak jak kiedyś przesadzaliśmy projektantów z desek kreślarskich na pakiet AutoCAD, tak w tej chwili wdrażamy rozproszone systemy pracy współbieżnej wsparte technologią computing cloud.

Jak pracujemy w MAT?

1. Doradzamy

Wybór produktów na rynku jest aktualnie ogromny. Często brakuje czasu na szukanie, sprawdzanie parametrów i przeglądanie wielu stron w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania.
Dlatego chętnie pomagamy i doradzamy. W swojej ofercie mamy wszystko co niezbędne, żeby wyposażyć pracownię projektową: od oprogramowania (Autodesk, Adobe, MagiCAD, Microsoft, Corel, Windows) przez komputery, plotery, manipulatory, serwery, szkolenia, wdrożenia aż do papieru do plotera czy myszki komputerowej.
Cały czas poszerzamy naszą wiedzę. Szkolimy się, śledzimy nowinki techniczne. Wiemy jak doradzić przy wyborze licencji programu, czy sprzętu dedykowanego pracowni projektowej. Organizujemy i bierzemy udział w licznych spotkaniach i konferencjach.

Telefon

Spotkanie

Spotkanie on-line

2. Dostarczamy

Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży i finansowania m.in. leasing. Kompleksowa obsługa obejmuje dostawę oraz pomoc przy instalacji.

3. Dbamy

Dbamy o naszych klientów. Współpraca z nami nie kończy się na dostarczeniu produktu. Posiadamy jeden z największych w Polsce działów technicznych, który pomaga swoim klientom. Prowadzimy wsparcie techniczne przez telefon, internet oraz na miejscu.

Jako partner Autodesk posiadamy niezbędną wiedzę i kompetencję z każdego programu, który posiadamy w swojej ofercie.

Jako Autorized Training Center posiadamy kadrę specjalistów, którzy prowadzą szkolenia z programów Autodesk, takich jak: AutoCAD, Revit, Inventor, Civil 3D. Prowadzimy również wdrożenia i asystę projektową.

Jako partner MagiCAD szkolimy instalatorów oraz jesteśmy wyłącznym dystrybutorem programu na całą Polskę.

Jako Autoryzowany Serwis HP oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz regularne przeglądy konserwacyjne.

Oferujemy możliwość podpisania umowy serwisowej, którą dopasujemy do Twoich potrzeb.

MAT w liczbach
0
lat
doświadczenia
0
wdrożeń
0
szkoleń
i doradztw
0
specjalistów
0
autoryzowanych
partnerów
0
produktów
do projektowania