Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

AutoCAD 2024

Szybka współpraca, zwiększenie wydajności i nowe funkcje uczenia maszynowego.

Kolejna nowa odsłona jednego z najpopularniejszych programów do projektowania CAD.

AutoCAD 2024 został stworzony, aby przyspieszyć procesy pracy i umożliwić bezproblemowe udostępnianie Twojej wizji za pomocą innowacji, które mają na celu odblokowanie Twojego twórczego potencjału.

Portfolio AutoCAD jest elastyczne i dostosowane do Twoich potrzeb projektowych z AutoCAD, AutoCAD LT oraz naszą najnowszą ofertą – AutoCAD Web. Od skomplikowanych projektów po tworzenie adnotacji w terenie, AutoCAD 2024 ma coś dla każdego.

 

AutoCAD

Nowe funkcje AutoCAD 2024 oraz technologia uczenia maszynowego umożliwia zespołom odkrywanie wskazówek i wykorzystywanie automatyzacji, wszystko z pomocą oprogramowania, któremu zaufały miliony, do projektowania, inżynierii i automatyzacji procesów projektowych w dowolnym miejscu i czasie.

Dopasuj AutoCAD do potrzeb swojej firmy za pomocą dostosowań, w tym interfejsów API, tysięcy aplikacji stron trzecich oraz siedmiu specjalistycznych zestawów narzędzi z ponad 750 000 symboli, części i elementów szczegółów.

Autodesk kontynuuje tworzenie wiodących w branży oprogramowań projektowych – takich jak Revit, Civil 3D, Inventor i Autodesk Docs – aby stworzyć prawdziwie połączone doświadczenie projektowe z AutoCAD 2024.

„AutoCAD 2024 wprowadza nowe możliwości uczenia maszynowego, aby przesuwać granice wydajności i przyspieszyć procesy pracy naszych klientów, niezależnie od tego, czy chodzi o oszczędzanie czasu w codziennych zadaniach, czy wprowadzanie nowych sposobów pracy i tworzenia”, powiedziała Dania El Hassan, Director of AutoCAD Product Management. „Dzięki nowym funkcjom, takim jak Inteligentne bloki: Miejsce i zamiana oraz nowym aktualizacjom Asystenta znaczników, jesteśmy dumni z ciągłej innowacji, którą możemy dostarczać naszym klientom”.

Oto niektóre z nowych innowacji, które znajdziesz w AutoCAD 2024.

Activity Insights

Eliminuj luki informacyjne w kolaboracyjnych procesach pracy w AutoCAD i pozostań połączony z najważniejszymi danymi przez cały cykl życia projektu. Dzięki Activity Insights możesz być na bieżąco informowany o istotnych zmianach plików i dostępach na przestrzeni cyklu życia Twojego projektu, z detalami dotyczącymi działań wielu użytkowników w pliku DWG, co wymaga praktycznie zerowej konfiguracji dla plików przechowywanych lokalnie, w sieci LAN i na serwerach chmurowych.

„Przed wprowadzeniem Activity Insights w AutoCAD 2024 musieliśmy szukać i sprawdzać informacje, takie jak publikowanie plików i data ich publikacji. Czasami zajmowało to nawet 30 minut, a teraz możemy zobaczyć to od razu. W przypadku innych zadań może nam to oszczędzić minutę lub dwie tu i tam. To wszystko naprawdę przekłada się na znaczną oszczędność czasu”.
~ Michael Shurgalla, Senior Design Technology Specialist, Merrick

Smart Blocks: Replacement

Szybko znajdź potrzebne bloki i zastąp jeden lub więcej bloków za pomocą sugestii opartych na uczeniu maszynowym, ostatnio używanych bloków oraz ręcznego wyboru bloku zastępczego. Te potężne automatyzacje pozwalają zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na ręczne wyszukiwanie bloków i zastępowanie każdej instancji, dając Ci wzrost produktywności.

Smart Blocks: Placement

Automatycznie umieść bloki w swoim rysunku, wywnioskowując pozycję kolejnego bloku na podstawie miejsca, w którym dotychczas wstawiałeś te same bloki w pliku DWG, zmniejszysz tym liczbę kliknięć i oszczędzisz w ten sposób czas.

Markup Import and Markup Assist Enhancements

Przyspiesz swoje prace związane z oznaczaniem na wielu platformach dzięki rozszerzonym możliwościom uczenia maszynowego oraz niezbędnym ulepszeniom doświadczenia, co umożliwi Ci bezpieczne i pewne dzielenie się i adnotowanie rysunków na komputerze, w sieci lub na urządzeniach mobilnych. Dzięki Markup Import możesz włączyć opinie z pliku PDF lub drukowanego dokumentu i automatycznie wprowadzać zmiany w rysunkach. Dzięki ulepszonej funkcji Markup Assist możesz teraz aktualizować istniejący tekst rysunku i automatycznie zanikać oznaczenia, które zostały już rozwiązane. AutoCAD wykorzystuje uczenie maszynowe do wykrywania określonych instrukcji w tekście oznaczeń, co pozwala na skróty do poleceń, takich jak “PRZENIEŚ”, “KOPIUJ” lub “USUŃ”.

“Markup Import and Markup Assist w AutoCAD 2024 pozwala mi zaoszczędzić 10-15 minut czasu podczas wprowadzania zmian i edycji w rysunku.”
~ Brett Graverholt, Drafting Coordinator, Electronic Contracting Company (ECC)

Performance Enhancements

AutoCAD 2024 oferuje nowe usprawnienia wydajnościowe dla grafiki 2D oraz zwiększoną stabilność, dokładność i wydajność, w tym aż do 9-krotnie szybsze przełączanie między kartami układu w porównaniu z AutoCAD 2023.* Instalacja AutoCAD 2024 również została ulepszona, umożliwiając instalację nawet 2 razy szybciej niż w przypadku AutoCAD 2023*.

AutoCAD LT

AutoCAD LT 2024 dostarcza najlepsze w swojej klasie doświadczenie w projektowaniu 2D. Podobnie jak w AutoCAD, Smart Blocks: funkcjonalność umieszczania jest zawarta. A po raz pierwszy AutoCAD LT 2024 zawiera AutoLISP – co daje organizacjom dodatkowe narzędzie do usprawnienia ich procesów, stosowania standardów CAD i wykorzystania tysięcy istniejących już automatyzacji dla programów opartych na AutoCAD.

AutoCAD Web

Dzięki niedawno wydanej ofercie AutoCAD Web użytkownicy mogą tworzyć podstawowe projekty CAD online a także wyświetlać, edytować i dodawać uwagi na rysunkach w terenie za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

Subskrypcja AutoCAD 2024 i AutoCAD LT 2024 obejmuje dostęp do AutoCAD w sieci i na urządzeniach mobilnych, umożliwiając nowej grupie współpracowników skuteczne komunikowanie pomysłów ze współpracownikami i interesariuszami w podróży.

Subskrybenci AutoCAD uzyskują dostęp do wyjątkowych funkcji sieciowych i mobilnych, w tym używania języka AutoLISP do dostosowywania w celu zautomatyzowania sekwencji poleceń w Internecie, umożliwienia dostępu do plików lokalnych w celu uzyskania dostępu do plików DWG zapisanych na dysku lokalnym lub w sieci LAN, zmianę położenia wstążki poleceń w Internecie, aby naśladować położenie na pulpicie, drukować wsadowo do PDF, przeglądać lub edytować obiekty MTEXT i bezpośrednio otwierać łącza na urządzeniach mobilnych.

AutoCAD dla Mac 2024 i AutoCAD LT dla Mac 2024

AutoCAD dla Mac 2024 i AutoCAD LT dla Mac 2024 są teraz również dostępne, w tym obsługa układów scalonych serii M.

Zacznij dziś

Zacznij już dziś i poznaj nowe funkcje, logując się do swojego konta Autodesk i pobierając najnowszą wersję. Jeśli jeszcze nie jesteś subskrybentem, wypróbuj bezpłatnie przez 30 dni AutoCAD 2024, AutoCAD LT 2024 i AutoCAD Web.