Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers
Trenerzy


Anna Kloc

Specjalistka ds. CAD/AEC BIM

Mgr inż. Budownictwa o specjalności Konstrukcje Budowlane. Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej studiów podyplomowych na kierunku Technologia BIM w projektowaniu i realizacji inwestycji budowlanych. Posiada bogate doświadczenie w branży budowlanej, zdobywane podczas pracy w firmie wykonawczej, zarówno w kraju, jak i za granicą. W firmie MAT zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu programów Autodesk do projektowania konstrukcji, wdrażaniem, wsparciem projektowym i technicznym.

Tomasz Musialik

specjalista ds. CFD, Infrastruktury, BIM

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Specjalista z ponad 27 letnim doświadczeniem z zakresu CAD w szczególności ds. CFD, Infrastruktury i GIS, BIM Management’u.  Nadzoruje i bierze czynny udział we wdrożeniach technologii, wsparciu projektowym i technicznym. Współwłaściciel firmy MAT.

Paweł Jóźwik

BIM Manager

Mgr inż. Inżynierii Środowiska o specjalności Inżynierii Komunalnej. Specjalista ds. projektowania instalacji budowlanych MEP oraz analizy i projektowania sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. W firmie MAT zajmuje się BIM Management’em, wdrożeniami technologii, szkoleniami, wsparciem projektowym i technicznym.

Michał Mądrzak

BIM Manager/Plant 3D expert

Specjalista w zakresie wdrożeń AutoCAD Plant 3D. Od 2011 roku przeprowadził kilkaset wdrożeń w firmach różnych branż w całej Polsce. Posiada doświadczenie podparte ukończeniem AGH ze specjalizacją Technologia Paliw w 2008 roku oraz pracą projektową w firmie Koksoprojekt Sp. z o.o., gdzie uczestniczył w wielu projektach koksowni na terenie Polski oraz Europy.

Jakub Spiradek

specjalista ds. CAD, PDM/PLM

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej o specjalności Systemy i Urządzenia Energetyki Cieplnej. Swoje doświadczenie zdobył podczas pracy w firmach projektowo-produkcyjnych uczestnicząc także w nadzorach nad produkcją wcześniej zaprojektowanych urządzeń. Z firmą MAT jest związany już od 10 lat, zajmuje się wdrażaniem systemów CAD, PDM/PLM oraz doradztwem przy integracjach z systemami ERP. Jest członkiem międzynarodowego zespołu Vault Subject Matter Experts.

Tomasz Gawlik

specjalista ds. CAD/MFG

Absolwent „Inżynierii Mechanicznej i Robotyki” na Akademii Górniczo-Hutniczej. Specjalista ds. Autodesk Inventor potwierdzony  licznymi certyfikatami. W firmie MAT odpowiedzialny za wdrożenia, wsparcie techniczne oraz kursy CAD.

Paweł Kula

specjalista ds. CAD/AEC BIM

Mgr inż. Energetyki o specjalności Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja. Specjalista ds. projektowania oraz analizy instalacji budowlanych MEP w szczególności instalacji klimatyzacyjnych i grzewczych. W firmie MAT zajmuje się doborem rozwiązań, szkoleniami, wdrożeniami oraz wsparciem technicznym.

Kacper Musialik

specjalista  ds. CAD/CAM/CAE

Absolwent „Mechaniki i Budowy Maszyn” na Akademii Górniczo-Hutniczej. Specjalista ds. Inventor Nastran, analiz wytrzymałościowych (MES). W firmie MAT Usługi Informatyczne zajmuję się wsparciem technicznym oraz przeprowadza kursy CAD/CAE.

Maciej Babicki

konsultant Techniczny do spraw CAD

Absolwent wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej. Inżynier specjalizujący się w komputerowym wspomaganiu projektowania. W firmie MAT zajmuje się obsługą klienta w sprawach związanych z programami głównie Fusion360 oraz Inventor Professional.

Miłosław Piątek

specjalista CAD/AEC BIM

Mgr inż. Arch., absolwent Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Wieloletnie praktyczne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu wizualizacji 3D jako właściciel firmy 3drender.pl oraz freelancer. Jednocześnie grafik, webmaster i realizator dźwięku. W firmie MAT odpowiedzialny głównie za architektoniczną stronę oprogramowania AutoCAD, Revit, 3ds Max i V-Ray, w tym wdrożenia, szkolenia, wsparcie projektowe i techniczne.