Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers
Trenerzy


Tomasz Musialik

BIM Manager, specjalista ds. infrastruktury oraz CFD

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Specjalista z ponad 27 letnim doświadczeniem z zakresu CAD w szczególności ds. CFD, Infrastruktury i GIS, BIM Management’u.  Nadzoruje i bierze czynny udział we wdrożeniach technologii, wsparciu projektowym i technicznym. Współwłaściciel firmy MAT.

Tomasz Musialik na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia

 

Paweł Jóźwik

BIM Manager / Revit&MagiCAD Expert

Absolwent Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Z firmą MAT związany od 2015 roku, odpowiada za wdrożenia technologii BIM i systemów CAD oraz BIM Management i szkolenia. Specjalista ds. oprogramowania Autodesk i MagiCAD z zakresu projektowania instalacji budowlanych MEP potwierdzony licznymi certyfikatami i szkoleniami.

Paweł Jóźwik na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia

Michał Mądrzak

BIM Manager/Plant 3D expert

Specjalista w zakresie wdrożeń AutoCAD Plant 3D. Od 2011 roku przeprowadził kilkaset wdrożeń w firmach różnych branż w całej Polsce. Posiada doświadczenie podparte ukończeniem AGH ze specjalizacją Technologia Paliw w 2008 roku oraz pracą projektową w firmie Koksoprojekt Sp. z o.o., gdzie uczestniczył w wielu projektach koksowni na terenie Polski oraz Europy.

Jakub Spiradek

Specjalista ds. CAD, PDM/PLM

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej o specjalności Systemy i Urządzenia Energetyki Cieplnej. Swoje doświadczenie zdobył podczas pracy w firmach projektowo-produkcyjnych uczestnicząc także w nadzorach nad produkcją wcześniej zaprojektowanych urządzeń. Z firmą MAT jest związany już od 10 lat, zajmuje się wdrażaniem systemów CAD, PDM/PLM oraz doradztwem przy integracjach z systemami ERP. Jest członkiem międzynarodowego zespołu Vault Subject Matter Experts.

Jakub Spiradek na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia

Tomasz Gawlik

Specjalista ds. CAD/MFG

Absolwent „Inżynierii Mechanicznej i Robotyki” na Akademii Górniczo-Hutniczej. Specjalista ds. Autodesk Inventor potwierdzony  licznymi certyfikatami. W firmie MAT odpowiedzialny za wdrożenia, wsparcie techniczne oraz kursy CAD.

Paweł Kula

Specjalista ds. CAD/AEC BIM

Mgr inż. Energetyki o specjalności Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja. Specjalista ds. projektowania oraz analizy instalacji budowlanych MEP w szczególności instalacji klimatyzacyjnych i grzewczych. W firmie MAT zajmuje się doborem rozwiązań, szkoleniami, wdrożeniami oraz wsparciem technicznym.

Paweł Kula na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia

Kacper Musialik

Specjalista  ds. CAD/CAM/CAE

Absolwent „Mechaniki i Budowy Maszyn” na Akademii Górniczo-Hutniczej. Specjalista ds. Inventor Nastran, analiz wytrzymałościowych (MES). W firmie MAT Usługi Informatyczne zajmuję się wsparciem technicznym oraz przeprowadza kursy CAD/CAE.

Kacper Musialik na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia

 

 

 

Miłosław Piątek

Specjalista CAD/AEC BIM

Mgr inż. Arch., absolwent Politechniki Krakowskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Wieloletnie praktyczne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu wizualizacji 3D jako właściciel firmy 3drender.pl oraz freelancer. Jednocześnie grafik, webmaster i realizator dźwięku. W firmie MAT odpowiedzialny głównie za architektoniczną stronę oprogramowania AutoCAD, Revit, 3ds Max i V-Ray, w tym wdrożenia, szkolenia, wsparcie projektowe i techniczne.

Miłosław Piątek na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia

Paweł Bartosiński

specjalista ds. CAD, PDM

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn o specjalności Budowa i Badania Pojazdów Samochodowych. Swoje doświadczenie zdobył podczas pracy w firmach projektowo-produkcyjnych branży przemysłowej. Od roku 2016 zawiązany z oprogramowaniem Autodesk Inventor oraz Vault pracując na stanowisku konstruktora w jednej z wiodących na krakowskim rynku firm zajmujących się urządzeniami ochrony środowiska oraz liniami odsiarczania spalin dla energetyki. W firmie MAT od roku 2023 zajmuje się wdrażaniem systemów CAD oraz PDM.

Paweł Bartosiński na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia

Dominika Dziedzic

Specjalistka CAD/AEC BIM

Absolwentka Budownictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie.
Swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła od pracy w biurze projektowym, gdzie brała udział w różnorodnych projektach budowlanych, zajmując się projektowaniem konstrukcji. W MAT specjalizuje się w oprogramowaniu do projektowania konstrukcji. Należy do zespołu wsparcia przy realizacji projektów BIM.

Dominika Dziedzic na YouTube – obejrzyj jej wystąpienia

Przemysław Serek

Specjalista ds. rozwiązań programistycznych

Technik informatyk, aktualnie student Politechniki Krakowskiej na kierunku informatyka. W firmie MAT zajmuje się głównie szeroko pojętymi rozwiązaniami programistycznymi takimi jak dodatki do programów Autodesk i adaptacją postprocesorów pod maszyny CNC.

Przemysław Serek na YouTube – obejrzyj jego wystąpienia