Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Zdobywaj wiedzę na webinariach MAT

Zapisz się na webinarium i ucz się od naszych specjalistów. Nasi eksperci przygotowali cykl spotkań on-line dla projektantów z różnych branż. Do udziału w webinarium potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu i głośniki lub słuchawki. Zapraszamy na bezpłatne webinaria. Przeoczyłeś interesujące Cię webinarium? Nic straconego Zobacz nagrane webinaria na naszym kanale Youtube >> Zobacz także listę zrealizowanych webinarium >>
Data Godzina Temat Rejestracja
10.05.2022 11:00 Nowości AutoCAD Plant 3D 2023 (ZREALIZOWANE)

Prowadzący: Michał Mądrzak, BIM Manager/Plant 3D expert

19.05.2022 11:00 Fusion 360 - Electronics (ZREALIZOWANE)

Prezentacja modułu Electronics w programie  Fusion 360. Zakres webinarium obejmuje przedstawienie środowiska do tworzenia schematów elektronicznych na przykładzie prostego obwodu elektronicznego a następnie przeniesienie go do środowiska projektowania płytek PCB, zamianę połączeń ze schematów na ścieżki połączeń na płytce drukowanej. Następnie stworzenie modelu 3D płytki i zaprezentowanie możliwości edycji jej kształtu. Na końcu pokazanie bardziej skomplikowanego obwodu narysowanego w tym programie i bardziej skomplikowanej płytki PCB.

 

Prowadzący: Maciej Babicki, Konsultant Techniczny do spraw CAD

31.05.2022 11:00 Fusion 360 - Product Extentions - projektowanie elementów plastikowych

Przedstawienie modułu ,,Plastic” programu Fusion360 służącego to projektowania elementów z tworzyw sztucznych. Pokazane zostaną różnice i podobieństwa metodologii projektowania w tym środowisku w porównaniu do klasycznego modelowania bryłowego. Dodatkowo ważnym punktem będzie zaprezentowanie funkcji programowych ułatwiających projektowanie połączeń charakterystycznych dla przedmiotów plastikowych: zatrzasków oraz miejsc na wkręty.

 

Prowadzący: Maciej Babicki, Konsultant Techniczny do spraw CAD    Zapisz się na webinarium

    Wybierz webinar (można wybrać kilka). Webinaria będziemy nagrywać i planujemy przesłać filmy do zarejestrowanych osób:

    31.05.2022, Fusion 360 - Product Extentions - projektowanie elementów plastikowych