Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

Wyróżnienie za profesjonalizm: Certyfikat Amplify Data Collaboration Excellence

 

Z przyjemnością informujemy, że firma MAT Usługi Informatyczne zdobyła prestiżowe wyróżnienie, otrzymując certyfikat Amplify Data Collaboration Excellence. Jako jeden z wiodących partnerów HP w naszym regionie wyróżniamy się nie tylko doskonałym wykorzystaniem narzędzi Amplify Data Insights, lecz także terminowym, dokładnym i kompletnym raportowaniem danych.

To wyróżnienie jest nie tylko zaszczytem, ale także potwierdzeniem doskonałej współpracy i profesjonalizmu w obszarze analizy danych. W tym kontekście szczególne uznanie należy się Piotrowi Łabudzie z zarządu firmy, który został doceniony za wyjątkowe zaangażowanie w procesie raportowania danych. Jego wkład w rozwój i doskonalenie praktyk w tym obszarze stanowi istotny element sukcesu jaki odnosi firma MAT. 

Zdobycie przez MAT certyfikatu Amplify Data Collaboration Excellence jest dowodem na to, że stale podnosimy nasze kwalifikacje i rozwijamy się, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Ten certyfikat to gwarancja, że MAT nie tylko utrzymuje wysokie standardy, ale także aktywnie przyczynia się do rozwoju innowacyjnych praktyk w dziedzinie analizy danych. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują usługi najwyższej jakości oparte na najnowszych trendach i technologiach. Nasz sukces jest również ich sukcesem, a ten certyfikat to dowód na naszą nieustanną chęć rozwoju dla naszych klientów. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Wami tym sukcesem!