Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

16 listopada to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu wszystkich pasjonatów inżynierii, zwłaszcza technologii BIM. W Forcie Kleparz odbędzie się spotkanie społeczności We Engineers, które obiecuje fascynujące prelekcje i nieformalną atmosferę.

W czasie spotkania uczestnicy będą mieli okazję posłuchać dwóch inspirujących prelekcji. Katarzyna Pilch i Mateusz Pilch z firmy MK Pilch podzielą się swoimi doświadczeniami na temat “Projektowanie 3D i BIM w biurze projektowym – jak zacząć i nie zwariować”. Natomiast Ewa Stawowa-Barbudis z firmy MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o. przedstawi praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego wdrożenia technologii BIM w prezentacji “Jak skutecznie wdrożyć technologię BIM”.

Po prelekcjach każdy uczestnik będzie miał możliwość zabrania głosu podczas “Wolnego Mikrofonu”, dzieląc się własnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z tematyką spotkania.

Część integracyjna rozpocznie się o 18:15, otwierając przestrzeń do swobodnej wymiany myśli i nawiązywania nowych kontaktów.

Zapisy na wydarzenie są dostępne poprzez profil społeczności We Engineers na Facebooku. Organizatorzy zapewniają również bufet w trakcie spotkania.

Spotkanie Meetup – BIM w Forte Kleparz to doskonała okazja nie tylko do poszerzenia wiedzy, ale także do spotkania z profesjonalistami branżowymi oraz wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami inżynierii. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!