Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Obliczenia dla zbiorników

Projektowanie zbiorników ciśnieniowych wiąże się teraz również z koniecznością wykonania dodatkowych obliczeń MES. Obliczenia dla zbiorników ciśnieniowych wykonane w programie Inventor Nastran są akceptowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Inventor Nastran posiada specjalny moduł do analiz zbiorników ciśnieniowych, w którym mamy również możliwość modelowania. W Inventor Nastran jest możliwość przeprowadzenia analizy termicznej.

Przedstawiamy Państwu propozycję rozwiązania przez naszą firmę:

INVENTOR PROFESSIONAL

Inventor Professional to program, w którym mogą Państwo zaprojektować cały zbiornik wraz z potrzebną aparaturą. Inventor posiada moduł do tworzenia orurowania. Już na wstępnym etapie można poddać wszystkie elementy analizie metodą elementów skończonych (MES).

INVENTOR NASTRAN

Wykorzystując oprogramowanie Inventor Nastran mają Państwo możliwość wykonania analizy wytrzymałościowej zarówno w zakresie liniowym oraz nieliniowym, jak również analizy termicznej, co w tego rodzaju analizach jest bardzo potrzebne.

ROZWIĄZANIE

Powyższe rozwiązania symulacyjne pozwolą Państwu na kompleksowe analizy, które pozwolą na wykrywanie problemów we wczesnym stadium, co w konsekwencji prowadzi do oszczędności finansowych i czasowych w projekcie.

Główne zalety tego rozwiązania to:

OPROGRAMOWANIE UMOŻLIWIAJĄCE ANALIZĘ ZBIORNIKÓW
INNE ROZWIĄZANIE

Ciekawym rozwiązaniem uzupełniającym jest użycie oprogramowania Bentley AutoPIPE Vessel, które pozwala na wykonanie pełnego zakresu obliczeń wytrzymałościowych zbiorników i wymienników ciepła.