Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

MYŚL AMBITNIE

DRUKUJ Z ŁATWOŚCIĄ

Drukarki serii hp designjet t200, t600 oraz studio zapewniają bezproblemową integrację ze sposobem pracy i pozwalają Zaoszczędzić czas. Od wstępnego przygotowania zadania aż po ostateczny wydruk; Idealny kompleksowy Przebieg pracy.

Skonstruowane z myślą o Zgodności z estetyką i przestrzenią w miejscu pracy, bardziej ekologiczne i z możliwością druku Praktycznie z Dowolnego miejsca.
ZINTEGROWANE Z PRZEBIEGIEM PRACY I MAKSYMALNIE UPROSZCZONE

Profesjonaliści z branży projektowania architektonicznego (AEC) mają wiele priorytetów i często trudno im się skoncentrować na tym, co naprawdę ważne — własnej wizji, własnych projektach i własnych klientach. Aby mogli się skupić i obniżyć poziom stresu, potrzebują narzędzi technologicznych, które działają w prosty sposób, nie wymagają wiele myślenia i mogą być bezproblemowo zintegrowane z danym przebiegiem prac projektowych.

Drukarki serii HP DesignJet T200, T600 oraz Studio to najłatwiejsze, oferowane przez HP, plotery wielkoformatowe , intuicyjne i proste w działaniu, dzięki którym profesjonaliści z branży projektowania architektonicznego (AEC) mogą poświęcić swoją uwagę na to, co naprawdę ważne.

  • AUTOMATYCZNE DRUKOWANIE A3 — A1
    Drukowanie projektów A3/B i A1/D lub A0/E w wielu rozmiarach bez potrzeby ręcznej zmiany źródła nośnika
  • WIELE PLIKÓW PO ZALEDWIE JEDNYM KLIKNIĘCIU
    Natychmiastowe wysyłanie wielu plików po zaledwie jednym kliknięciu w oprogramowaniu HP Click bez martwienia się o wybór różnych rozmiarów wyjściowych.
  • INTUICYJNY STEROWNIK
    Rzeczywiste podglądy wydruku dają pewność podczas drukowania i prezentują oczekiwane wyniki.

DOSTOSOWANE DO MIEJSCA PRACY

Branża projektowania architektonicznego (AEC) nieustannie się rozwija, przez co stopniowy wzrost wymagań wymusza konieczność poszukiwania sposobów na zwiększenie efektywności, sprostania wymaganiom dotyczącym przestrzeni oraz przestrzegania budżetów.

DO 38% MNIEJ ZAJĘTEJ PRZESTRZENI

Drukarki serii HP DesignJet T200 i T600 zajmują do 38% mniej przestrzeni w porównaniu do modeli konkurencyjnych, co sprawia, że są to najmniejsze oferowane przez HP plotery, uwzględniając nawet wbudowany stojak w drukarkach serii HP DesignJet T600.

NAWET O 95% MNIEJ ZUŻYTEGO ATRAMENTU

Do 95% mniejsze zużycie atramentu podczas konserwacji4. Oznacza to dodatkowe 100 stron A1/D miesięcznie w porównaniu z konkurencją.

hp designjet T200/T600

DOSTOSOWANE DO SPOSOBU TWOJEJ PRACY

Spędzasz wiele czasu poza biurem, często w drodze pomiędzy budowami, biurami i prezentacjami zewnętrznymi. Wymaga to narzędzi, które zapewnią swobodę zdalnej i bezpiecznej pracy, możliwie jak najprościej oraz z wymaganą jakością rezultatów.

JAKOŚĆ DRUKU

Profesjonaliści z branży projektowania architektonicznego (AEC) wymagają spójnych, dokładnych i wyraźnych szczegółów, aby uniknąć pomyłek. Atramenty HP Bright Office zapewniają o 31%wyższą dokładność liniową, co oznacza większą wyrazistość szczegółów projektu, a także do 65% szerszą przestrzeń kolorów 11 w porównaniu z konkurencją.

DRUKOWANIE ZDALNE

Aplikacja HP Smart zapewnia dostęp do technologii w chmurze umożliwiające j drukowanie z dowolnego miejsca, co oznacza praktycznie nieograniczoną swobodę druku.

hp designjet studio

PASUJE DO TWOJEGO MIEJSCA PRACY I JEST ZGODNA Z ZASADAMI ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

DOSTOSOWANE DOSPOSOBU ŻYCIA

Średnia przestrzeń zajmowana przez pracowników zmniejszyła się, przez co profesjonaliści z branży projektowania architektonicznego (AEC) muszą poszukiwać sposobów zmaksymalizowania efektywności i wydajności pracy. Jednocześnie chcą dysponować bardziej atrakcyjnymi drukarkami, które będą komponować się z wyglądem biura.

 

RÓWNOWAGA WZORNICTWA I WYDAJNOŚCI

Drukarki serii HP DesignJet Studio są prawdopodobnie pierwszymi wielkoformatowymi ploterami wprowadzającymi nową epokę estetyki, które doskonale komponują się z przestrzenią biurową dzięki dwóm dostępnym wersjom wykończenia.

 

OGRANICZENIE ŚLADU WĘGLOWEGO

HP DesignJet Studio jest pierwszym neutralnym klimatycznie ploterem HP DesignJet, w którym firma HP wyeliminowała ślad węglowy związany z wydobyciem i przetwarzaniem surowców, produkcją i transportem drukarki oraz wykorzystaniem energii elektrycznej, papieru i wkładów. Doskonała sprawność energetyczna poświadczona certyfikatem ENERGY STAR®