Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

Miło nam poinformować, że firma MAT została uhonorowana tytułem “HP Amplify Impact Partner of the Year” na corocznej konferencji Amplify Partner Conference 2024, która miała miejsce w Las Vegas. To wyróżnienie jest dla nas wyrazem uznania w globalnej społeczności partnerów HP i potwierdzeniem wartości naszej pracy oraz wkładu w rozwój branży.

Konferencja Amplify Partner Conference jest kluczowym wydarzeniem dla ekosystemu partnerów HP, przyciągającym uczestników z całego świata. Edycja z 2024 roku skoncentrowana była na prezentacji innowacji w obszarze sztucznej inteligencji (AI) i technologii hybrydowych, podkreślając ich coraz większe znaczenie w sektorze IT.

W trakcie konferencji, HP przedstawiło szereg nowych inicjatyw wspierających partnerów. Wśród nich znalazł się program szkoleniowy AI MasterClass, który odpowiada na rosnące zapotrzebowanie rynku na specjalistyczną wiedzę z zakresu AI. Dopełnieniem oferty było przedstawienie najszerszego w branży portfolio PC opartych na AI, w tym linii HP Elite, Poly Studio E360 oraz Z by HP, zaprojektowanych z myślą o maksymalizacji produktywności i współpracy w zróżnicowanych środowiskach pracy.

Otrzymane przez nas wyróżnienie na tak prestiżowym wydarzeniu jest nie tylko powodem do dumy, ale także potwierdzeniem jakości naszej współpracy z HP i dostarczanych przez nas rozwiązań. Jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie i ciężka praca zostały zauważone przez szerokie grono profesjonalistów.

To wyróżnienie motywuje nas do dalszej pracy i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które wspierają cele naszych klientów. Z niecierpliwością oczekujemy na przyszłe projekty i możliwości płynące z dalszej współpracy z HP, co stanowi podwaliny pod nasze wspólne dążenie do ciągłego doskonalenia oferowanych usług.

Chcielibyśmy podziękować naszemu zespołowi, klientom i partnerom za wsparcie i zaufanie, które są fundamentem naszego sukcesu. Dzięki wspólnym wysiłkom, jesteśmy w stanie realizować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby dynamicznie zmieniającego się świata technologii.

 

 
 

 Zobacz relację z konferencji