Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

Małopolskie bony rozwojowe

W ramach projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe” firmy mogą uzyskać dofinansowanie usług rozwojowych takich jak szkolenie, doradztwo, egzaminy. Wartość dotacji- od 5 000 do prawie 100 000 złotych – zależy od wielkości przedsiębiorstwa i liczby pracowników.

Uczestnikiem projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, posiadające siedzibę, filię, delegaturę lub jednostkę organizacyjną na terenie Województwa Małopolskiego.

Formularze rekrutacyjne można składać drogą elektroniczną w ramach systemu mbon.

1 bon rozwojowy = maksymalna wartość bonu 45 zł.

 

Małopolskie bony rozwojowe

Szkolenie pracowników jest kluczowym elementem sukcesu każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości. Zapewniając pracownikom umiejętności, których potrzebują, aby odnieść sukces, firmy mogą mieć pewność, że są w stanie realizować swoje cele i zadania. Co więcej, szkolenie pracowników może także pomóc w zmniejszeniu rotacji pracowników, a także poprawić morale i satysfakcję z pracy. Właśnie w tym celu stworzone bony szkoleniowe małopolska. W ramach projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe” firmy mogą uzyskać dofinansowanie usług rozwojowych takich jak szkolenie, doradztwo, egzaminy. Wartość dotacji- od 5 000 do prawie 100 000 złotych – zależy od wielkości przedsiębiorstwa i liczby pracowników.

 

Projekt rozwojowy – definicja

Projekt rozwojowy to tymczasowe przedsięwzięcie o określonym początku i końcu, podejmowane w celu stworzenia unikalnego produktu lub usługi. Projekty rozwojowe są zazwyczaj złożone i wielodyscyplinarne, wymagają koordynacji zasobów i wiedzy z całej organizacji lub przedsiębiorstwa. Pomyślne ukończenie projektu rozwojowego wymaga starannego planowania, monitorowania i kontroli, a także jasnego zrozumienia związanego z nim ryzyka. Choć projekty rozwojowe mogą być wyzwaniem, dają też organizacjom możliwość stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego i wartościowego. Z odpowiednim zespołem projekt rozwojowy może być potężnym narzędziem rozwoju organizacji. Dofinansowania dla firm małopolska pozwalają na zdobycie funduszy, które mogą zostać przeznaczone na indywidualne potrzeby rozwojowe pracowników oraz całego przedsiębiorstwa. 

 

Bony szkoleniowe małopolska – dla kogo?

Dofinansowania dla firm cieszą się dużą popularnością, jednak nie każdy kwalifikuje się do ich otrzymania. Uczestnikiem projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, posiadające siedzibę, filię, delegaturę lub jednostkę organizacyjną na terenie Województwa Małopolskiego. Ważną informacją jest to, że dofinansowanie dla firm małopolska jest całkowicie bezzwrotne, co oznacza, że przedsiębiorcy mogą jedynie zyskać na tym projekcie, a 1 bon rozwojowy = maksymalna wartość bonu 60 zł. Bony na innowacje mogą pokryć aż do 80% kosztów na usługi szkoleniowe i doradcze, co pozwala podnieść kwalifikacje pracowników i usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstw za stosunkowo niewielką kwotę. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, to „Małopolskie Bony Rozwojowe” są dofinansowaniem, które zdecydowanie warte jest Twojej uwagi.

Formularze rekrutacyjne można składać drogą elektroniczną w ramach systemu mbon.

 

 

 
Jednostką odpowiadającą wartości 1 bonu rozwojowego jest:

Pełna informacja na temat dofinansowania

Pozostałe województwa