Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

Koniec aktywacji produktów Autodesk w wersjach 2011-2014

 

1 lipca Autodesk zakończy obsługę aktywacji licencji wersji 2011-2014. Jest to element wieloetapowego planu wprowadzonego w 2019. Co to oznacza w praktyce?

Wciąż będzie możliwe korzystanie z zainstalowanego produktu, jednak Autodesk nie będzie już świadczył pomocy technicznej dla tej wersji. Nie będzie również można uzyskać nowych kodów aktywacyjnych. Co więcej wersje nieobsługiwane nie będą już otrzymywać aktualizacji oprogramowania a co za tym idzie, do programów nie będą wdrażane poprawki. Co zrobić w tej sytuacji?

Najlepszym rozwiązaniem, zaproponowanym przez Autodesk, będzie przejście na bieżącą wersję oprogramowania, wspieraną przez Autodesk. Dlaczego? Korzystanie ze wspieranych wersji zapewnia indywidualną pomoc w przypadku pytań telefonicznych i potrzeb związanych z aktywacją pozwalającą szybko rozwiązywać problemy, aktualizacje i poprawki oprogramowania, dzięki którym Twoja produktywność zostanie zwiększona. A co najważniejsze, solidne zabezpieczenia i ulepszone działania, które ograniczą ryzyko przestojów.

Po więcej informacji zapraszamy na strony:

Are you supported? oraz Product Support Lifecycle

Lub skontaktuj się z nami!

Programy dla architektury i budownictwa:
Tel: 12 252 06 30
bsd@mat.net.pl