Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

HP Proactive Insights zapewnia monitorowanie, raportowanie oraz wgląd, aby pomóc działowi IT zmniejszyć koszty i ułatwić zarządzanie flotą urządzeń, jednocześnie poprawiając komfort pracowników.

Zoptymalizuj strategię swoich urządzeń za pomocą analiz predykcyjnych i popraw wydajność pracowników. Według ostatnich badań firmy Forrester 55% liderów IT odpowiedzialnych za zarządzanie urządzeniami uważa, że ​​zastosowanie analiz predykcyjnych ma wysoki priorytet, aby móc ocenić wydajność, stan i bezpieczeństwo urządzeń. Zobacz, jak HP Proactive Insights wykorzystuje sztuczną inteligencję i głębokie uczenie, aby pomóc Ci identyfikować i rozwiązywać problemy, zanim się pojawią.

Analizy oparte na chmurze 

HP TechPulse pomaga scentralizować zarządzanie urządzeniami na jednej platformie, która zapewnia bezprecedensowy wgląd w stan punktów końcowych. Integracja z chmurą ułatwia zarządzanie urządzeniami pracowników w biurze i poza nim.

Proaktywnie zarządzaj urządzeniami za pomocą przydatnych danych

Zastrzeżona platforma analityczna HP TechPulse wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję do dostarczania praktycznych informacji o urządzeniach i analiz biznesowych. Wykorzystując miliardy punktów danych, nasze procesy uczenia głębokiego pomagają przewidywać i rozwiązywać problemy, zanim się pojawią, dzięki czemu nie zostaniesz zaskoczony.

Polegaj na powiadomieniach o incydentach, które pomogą Ci zarządzać

Pulpit analityczny HP TechPulse wyświetla inwentaryzację sprzętu i incydenty, raportuje stan systemu i zapewnia proaktywne powiadomienia o incydentach.

Szybko przewiduj, identyfikuj i rozwiązuj problemy

Podejmij działania, zanim wystąpi problem, korzystając z wnikliwych analiz, które identyfikują awarią dysku, akumulatora lub całego systemu.

Integracja z platformami usług

Raporty i analizy oferują zalecenia dotyczące działań naprawczych, które w razie potrzeby można wprowadzić za pośrednictwem ITSM za pośrednictwem integracji API.

Co zawiera HP Proactive Insights z technologią HP TechPulse:

Monitorowanie i analityka urządzeń

  • Analizy predykcyjne dotyczące inwentaryzacji, incydentów i stanu systemu od różnych dostawców i systemów operacyjnych
  • Zaznaczanie zasobów ostatnio widzianej przybliżonej lokalizacji urządzenia
  • Monitorowanie w celu wykrywania i śledzenia problemów z baterią, dyskiem twardym i systemem operacyjnym

Dostęp i rejestracja

  • Twórz niestandardowe role i uprawnienia
  • Skonfiguruj określone zadanie i uprawnienia na podstawie domyślnych ról
  • Uzyskaj automatyczną rejestrację i wdrożenie zbiorcze

Lepsze doświadczenie pracowników

  • Obserwuj satysfakcję pracowników
  • Łatwy dostęp do narzędzi diagnostycznych, umożliwiający użytkownikom końcowym rozwiązywanie problemów i rozwiązywanie typowych problemów

Usługa doradcza realizowana przez Service Eksperta oraz nowoczesne zarządzanie punktami końcowymi

  • HP aktywnie dostarcza spostrzeżenia i zalecenia w celu optymalizacji wydajności

Dodatkowe usługi

  • Rozszerz swój zespół IT o ekspertów serwisowych, którzy korzystają z predykcyjnej analizy punktów końcowych, aby zalecać kroki naprawcze mające na celu poprawę ogólnego środowiska komputerowego.

card slide