Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

MAT Usługi Informatyczne wyróżniony na Gali Diamentów Forbes

W ubiegły wtorek podczas Gali Diamentów Forbes 2024 w Krakowie mieliśmy zaszczyt po raz pierwszy odebrać wyróżnienie Diamentów Miesięcznika Forbes 2024. MAT Usługi Informatyczne Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes, w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie małopolskim.

„30 lat innowacji to dla nas zobowiązanie, radość i fascynująca droga. Z dumą wspieramy biura projektowe, kształtując przyszłość branży” – powiedział Tomasz Musialik, prezes zarządu MAT Usługi Informatyczne Sp. z o.o.

Już po raz szesnasty, we współpracy z redakcją „Forbes”, Dun & Bradstreet Poland opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tegoroczna gala odbyła się w wyjątkowej atmosferze, z licznymi panelami dyskusyjnymi i prezentacjami podkreślającymi znaczenie innowacji oraz strategii wzrostu w polskim biznesie.

Nagroda Diamentów Forbes po raz trzeci jest dla nas potwierdzeniem, że nasza praca i zaangażowanie w innowacje są doceniane na rynku. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i z determinacją patrzymy w przyszłość, kontynuując naszą misję wspierania biur projektowych oraz kształtowania przyszłości branży.