Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

DaaS (Device as a Service) – usługa DaaS to nowoczesne, efektywne i proste rozwiązanie,  skierowane do firm umożliwiające kontrole i zarządzanie komputerami, stacjami roboczymi oraz urządzeniami mobilnymi HP oraz innych producentów. Usługa obejmuje również urządzenia pracujące w systemie macOS oraz systemy mobilne Android i iOS.

DaaS to kompletne rozwiązanie łączące sprzęt, wsparcie, dane analityczne, proaktywne zarządzanie oraz usługi na każdym etapie życia urządzenia. Usługa na bieżąco kontroluje i analizuje parametry pracy komputera takie jak stan zużycia baterii, wykorzystanie procesora i dysku twardego oraz wiele innych. DaaS to nie tylko kontrola hardware ale również software. Kontrola urządzenia zaczyna się już w Biosie, obejmuje zainstalowane aplikacje oraz zgodność z Windows 10.

Usługa DaaS kontroluje obecnie miliony urządzeń na całym świecie. Wykorzystując wstępnie skonfigurowaną logikę, dane kontekstowe oraz uczenie maszynowe usługa potrafi przewidzieć możliwość usterki zanim ta nastąpi dzięki czemu Twoja firma w pełni może zmaksymalizować swój potencjał. Z DaaS ryzyko usterki spada niemal do zera – wadliwe podzespoły wymienisz zanim ulegną uszkodzeniu.
Szeroki wybór kompatybilnych urządzeń

również innych producentów, także z innymi systemami operacyjnymi niż Windows

Wsparcie techniczne

oraz natychmiastowe naprawy lub wymiany

Przydatne raporty diagnostyczne

dzięki HP TechPulse

W oparciu o stan sprzętu

zaplanujesz wydatki w swojej firmie