Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

Kreatywność to nasza specjalność!”. Takim właśnie hasłem mogliby pochwalić się projektanci, którzy uczestniczą w naszych bezpłatnych webinarach. Organizujemy je dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę w określonym temacie. Przyjdź, zarejestruj się i dowiedz się więcej — to jest prostsze, niż myślisz!

Dlaczego webinarium?

Pomysł stworzenia bezpłatnych webinariów dla specjalistów z różnych branż zrodził się w naszych głowach już jakiś czas temu. Doszliśmy do wniosku, że zaaranżowanie wspólnych spotkań w internecie to świetny sposób na  podzielenie się wiedzą z zakresu CAD/CAM/CAE oraz BIM. W trakcie naszych zajęć przekazujemy uczestnikom niezbędną, a zarazem mocno skondensowaną wiedzę na temat określonych platform programistycznych. Co więcej, wykorzystujemy do tego celu narzędzia streamingowe, dzięki którym określona tematyka może być realizowana w czasie rzeczywistym.

Może czas pogłębić swoją wiedzę?

Nasze bezpłatne webinaria dla projektantów są skierowane dla wszystkich specjalistów, którzy zajmują się trudną dziedziną projektowania 3D. Prelegenci występujący na oferowanych przez na webinarach, posiadają duże doświadczenie w zakresie obsługi rozbudowanych oprogramowanie CAD. Co więcej, korzystamy w tym celu z szeregu wtyczek, dzięki którym możliwości tychże platform wzrastają — mówiąc dosłownie — w sposób skokowy. Dzięki nam, uczestnicy webinariów mogą zdobyć unikatową wiedzę z zakresu wybranych narzędzi i w ten sposób wykorzystywać ją w swojej pracy zawodowej.

Gdzie jest haczyk?

Nasza oferta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi, ani ukrytymi opłatami. Mechanizm zapisu na nasze webinaria jest bardzo prosty i ogranicza się do wyboru konkretnych zajęć i do zarejestrowania się na nie w odpowiedniej zakładce na naszej stronie internetowej. Jeśli proces rejestracji przejdzie pomyślnie, wybrana osoba otrzyma dostęp do wybranego webinarium. Co ważne, każde z nich realizowane jest w nieco innym terminie. Warto zatem zapoznać się z dokładnym harmonogramem wszystkich prowadzonych przez nas zajęć. W razie zmian dotyczących terminu ich przeprowadzenia wszystkie zainteresowane osoby otrzymają stosowną informację zwrotną.

Kompleksowa, merytoryczna pomoc

Wszystkie osoby zainteresowane prowadzonymi przez nas webinarami, zachęcamy również do zapoznania się z treścią minionych spotkań. Pliki z nagraniami można łatwo odnaleźć zarówno na naszej stronie, jak i na prowadzonym przez nas kanale YouTube. Zatem nawet jeśli przegapiło się dane spotkanie, bez przeszkód można je nadrobić, a tym samym przyswoić wiedzę przekazywaną podczas jego trwania. Każde z nich jest dokładnie opisane, dzięki czemu można szybko odnaleźć interesującą słuchacza treść. Każdy, kto jest zainteresowany uczestnictwem w darmowych webinarach prowadzonych przez naszych specjalistów, może wcześniej zapoznać się z tymi nagraniami i w ten sposób podjąć decyzję dotyczącą dalszego uczestnictwa w internetowych kursach. Jednym słowem — jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Podsumowując, nasze webinaria to świetna okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat obsługi zaawansowanych oprogramowań CAD. Polecamy je zwłaszcza tym osobom, które chcą rozwijać się w określonych, mocno wyspecjalizowanych polach swej działalności.