Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Firma 3Dconnexion jako jedyna na świecie produkuje urządzenia, których jedynym celem jest poprawa komfortu, ergonomii i wydajności pracy projektantów i architektów tworzących w 3D.

Raport z badań przeprowadzonych przez niemiecki Instytut Fraunhofera potwierdza nie tylko ekonomiczne, lecz przede wszystkim ergonomiczne zalety pracy z myszami 3D firmy 3Dconnexion.

Proponowany przez 3Dconnexion styl pracy na dwie ręce – z myszą 3D w lewej ręce i standardową myszą w prawej – odciąża prawą rękę, co chroni przed kontuzjami na odcinku dłoń-bark oraz wymusza wyprostowaną postawę ciała projektanta CAD podczas siedzenia.

Konkurs 3Dconnexion tylko dla uczestników CADMAT 2022

Weź udział w loterii 3Dconnexion i wygraj super zestaw SpaceMouse Wireless Kit 2 lub zestawy gadżetów 3Dconnexion!

Zwycięzcy zostaną wylosowani pod koniec konferencji CADMAT 2022, na stoisku 3Dconnexion.

Nagrody zostaną wysłane kurierem na wskazany przez zwycięzców adres.

 

Narzędzia stworzone z myślą dla projektantów i architektów tworzących w 3D

Myszy 3D SpaceMouse:

Seria produktów SpaceMouse firmy 3Dconnexion pozwala na intuicyjną i precyzyjną nawigację modeli cyfrowych i widoków. Dzięki opatentowanemu czujnikowi z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) mysz 3D SpaceMouse oferuje wyjątkową możliwość jednoczesnego przesuwania, przybliżania i obracania modeli, przy czym standardowa mysz jest w tym czasie wykorzystywana w tradycyjny sposób. Rozłożenie zadań na dwie ręce również znacznie przyspiesza pracę i zwiększa jej wydajność.

SpaceMouse Enterprise:

SpaceMouse Enterprise to najbardziej zaawansowana mysz 3D firmy 3Dconnexion. To pełnowymiarowe narzędzie wyposażone w wygodną podpórkę pod dłoń znacznie poprawiające ergonomię i wygodę pracy oraz zapewniające wysoką efektywność. SpaceMouse Enterprise wyposażony jest w 31 miękkich, wygodnie rozmieszczonych przycisków, które są w pełni konfigurowalne.

Oprócz 12 przycisków funkcyjnych, których zaprogramowane funkcje pokazywane są na kolorowym wyświetlaczu, posiada między innymi pełen komplet 8 przycisków modyfikujących klawiatury (Ctrl, Alt, Shift, Esc, Enter, Space, Delete, Tab) i klawisze szybkich widoków, w tym – dostępne tylko na modelu SpaceMouse Enterprise – klawisze widoków własnych pozwalające szybko ustawić model w wybranej i zapisanej wcześniej pozycji. Na SpaceMouse Enterprise przysługuje 4-letnia gwarancja: 3 lata standardowo + 1 rok dodatkowy po zarejestrowaniu produktu na stronie 3Dconnexion.

3Dconnexion SpaceMouse Enterpries

SpaceMouse Pro & SpaceMouse Pro Wireless
SpaceMouse Pro to pełnowymiarowy, profesjonalny model myszy 3D firmy 3Dconnexion. Posiada wygodną podpórkę pod dłoń i 15 programowalnych klawiszy: 4 funkcyjne opisane na wyświetlaczu cyfrowym, 4 klawisze modyfikujące, klawisze szybkich widoków i inne. SpaceMouse Pro występuje również w wersji bezprzewodowej: SpaceMouse Pro Wireless, która ma wbudowany akumulator z czasem pracy do 2 miesięcy i sprzedawana jest w pakiecie z dopasowanym etui. SpaceMouse Pro i SpaceMouse Pro Wireless mają 3 lata gwarancji.

SpaceMouse Pro SpaceMouse Pro Wireless

SpaceMouse Wireless
SpaceMouse Wireless to kompaktowa, bezprzewodowa mysz 3D, która jest idealnym narzędziem dla często podróżujących inżynierów. Ma 2 programowalne przyciski i stabilną podstawę ze stali szczotkowanej. Wbudowany akumulator zapewnia 1-miesięczną pracę między ładowaniami, a dopasowany futerał chroni produkt podczas transportu. Urządzenie ma 2 lata gwarancji.

 

3Dconnexion SpaceMouse Wireless

SpaceMouse Compact
SpaceMouse Compact to podstawowy model myszy 3D. Kompaktowy kształt zajmuje mało miejsca na biurku, na 2 programowalnych przyciskach można zapisać ulubione funkcje aplikacji. Urządzenie ma 2 lata gwarancji.

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Myszy CadMouse

Myszy CadMouse to druga grupa produktów w portfolio 3Dconnexion. To jedyne na świecie myszy przeznaczone dla projektantów i architektów, z przyciskiem środkowym dedykowanym do funkcji w CAD. Myszy CadMouse wyposażone są w optyczny czujnik o wysokiej rozdzielczości, nowe, wysoce precyzyjne kółko przewijania z technologią Smart Scroll, programowalne przyciski i teflonowe ślizgacze. Konstrukcja i ergonomiczny kształt myszy CadMouse zapewniają wygodną pracę i precyzyjne ruchy. Myszy CadMouse występują w pięciu modelach:

spacemouse

Zestawy 3Dconnexion

Firma 3Dconnexion oferuje swoje produkty w atrakcyjnych zestawach.
SpaceMouse Enterprise Kit 2 zawiera najwyższe modele myszy 3D i myszy CadMouse: SpaceMouse Enterprise Kit i CadMouse Pro Wireless. Do zestawu dołączona jest również podkładka pod mysz CadMouse Pad, dwuportowy hub i kabel USB. Jest to najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających profesjonalistów CAD.

SpaceMouse Wireless Kit 2 zawiera modele bezprzewodowe: SpaceMouse Wireless i CadMouse Compact Wireless. Do zestawu dołączona jest podkładka pod mysz CadMouse Pad Compact oraz dwa dopasowane futerały zabezpieczające urządzenia podczas transportu. Zestaw ten dedykowany jest dla mobilnych inżynierów, projektantów i architektów często zmieniających swoje miejsce pracy.

Klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad – dla profesjonalistów CAD, grafików i twórców

Jedyna taka na rynku: klawiatura 3Dconnexion Keyboard Pro with Numpad – dedykowana do zadań projektowych, konstrukcyjnych i artystycznych. Dokładnie tak jak pozostałe produkty 3Dconnexion: myszy CadMouse i myszy 3D SpaceMouse, 3Dconnexion Keyboard Pro gwarantuje wysoką ergonomię, wygodę i wydajność pracy. Dodatkowe klawisze funkcyjne pozwalają na programowanie ulubionych komend aplikacji – przypisane funkcje widoczne są na ekranie monitora.

Oddzielna klawiatura numeryczna zapewnia maksymalny komfort. Wbudowany w klawiaturę odbiornik umożliwia bezpieczne podłączenie klawiatury numerycznej 3Dconnexion Numpad oraz pięciu dodatkowych bezprzewodowych urządzeń 3Dconnexion.

CADMAT 2022 – program bezpłatnych testów 3Dconnexion

Firma 3Dconnexion od lat proponuje bezpłatne testy swoich produktów. Program jest kontynuowany wciąż na tych samych zasadach:

– testy są bezpłatne i niezobowiązujące

– wystarczy założyć konto 3Dconnexion lub się zalogować do systemu 3Dconnexion i wypełnić formularz zgłoszeniowy

https://3dconnexion.com/pl/testdrive/login/

– na testy wysyłane są profesjonalne modele myszy 3D (SpaceMouse Enterprise lub SpaceMouse Pro) lub zestaw (SpaceMouse Enterprise Kit 2)

– czas trwania testów: 2 tygodnie

– po zakończeniu testów produkty należy odesłać do biura 3Dconnexion we Wrocławiu.

 

 

Zobacz ulotkę z ofertą 3Dconnexion 

Pobierz ulotkę