Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers
ZBook Studio G7 i ZBook Create G7 dla branży kreatywnej

Firma HP jest bezapelacyjnym liderem rynku w dziedzinie rozwiązań workstation zarówno desktopowych jak i mobilnych. Doskonale znana profesjonalnym użytkownikom z branż projektowych, konstrukcyjnych i inżynierskich seria „Z” tej jesieni poszerzyła się o kolejne urządzenia, dedykowane dla branży kreatywnej w szczególności dla fotografów, grafików, montażystów i designerów.

 

Na rynku ukazały się najnowsze mobilne stacje robocze HP ZBook Studio G7 oraz HP ZBook Create G7 – komputery dla osób najbardziej wymagających, które poza wysoką wydajnością oczekują również atrakcyjnej stylistyki.

 

Atrakcyjny design, wykorzystanie materiałów klasy premium oraz imponująca wydajność podzespołów zwiastują sukces linii ZBook Studio oraz Create. Nowymi notebookami powinny zainteresować się przede wszystkim osoby, które do tej pory pracowały w środowisku Windows i nie są przekonane do produktów Apple, ale chciałyby użytkować reprezentacyjny sprzęt.

 

Stacje robocze HP ZBook Studio i ZBook Create charakteryzują się potężnymi układami graficznymi. Seria Studio została wyposażona w profesjonalne karty grafiki NVIDIA QUADRO RTX natomiast ZBook Create bazuje na układach NVIDIA GeForce RTX.

HP ZBook Create i Studio - nowy standard dla kreatywnych twórców

Mobilne stacje robocze HP ZBook Studio oraz Create to najmniejsze 15 calowe konstrukcje wyposażone w tak wydajne podzespoły.

Notebooki tych serii to charakteryzują się:

 • Wysoce wydajne procesory Intel® Core™ i7
  oraz procesory Intel® Xeon®
 • Karty graficzne NVIDIA QUADRO RTX i GeForce RTX
 • Szybkie dyski NVMe
 • Pamięć RAM do 32 GB
 • Pojemna bateria, umożliwiająca pracę do 14 godzin
 • System operacyjny Windows 10 Pro
 • Ekrany Full HD z pokryciem 100% sRGB oraz 4K UHD pokrywające 100% DCI-P3
 • Efektywny system chłodzenia podzespołów
 • Nowa klawiatura
 • Materiały klasy premium
 • Gwarancja 36 miesięcy

Najwyższy standard bezpieczeństwa

HP stawia na bezpieczeństwo. W dzisiejszym świecie ilość ataków na które narażony jest sprzęt IT systematycznie się zwiększa co wymusza na producentach tworzenie aplikacji, których celem jest zabezpieczenie naszego komputera. Podobnie jak innych urządzeniach serii „Z” także nowe ZBook Studio G7 oraz ZBook Create G7 posiadają w standardzie autorskie oprogramowanie HP zwieszające poziom zabezpieczeń.

Aplikacje służące podniesieniu bezpieczeństwa na komputerach HP zawierają funkcje wykrywania złośliwego oprogramowania. Oprogramowanie aktywne jest nie tylko w systemie operacyjnym ale również w BIOS. Nie zapomniano także o ochronie prywatności. W komputerach serii „Z” istnieje możliwość konfiguracji z opcjonalnym filtrem prywatności HP Sure View. Aby aktywować funkcję HP Sure View wystarczy kliknięcie jednego przycisku, które całkowicie uniemożliwia osobom z otoczenia podejrzenie naszej pracy.

 

Notebooki ZBook Studio G7 oraz ZBook Create G7 pracują na systemie operacyjnym Windows 10 Pro, dzięki czemu oferują dostęp do nieskończonej ilości aplikacji zarówno w pracy profesjonalnej jak i w rozrywce.

 

Przemyślana konstrukcja

Konstrukcja Zbook Create Studio

Gwarancja Premium

Produkt premium wymaga gwarancji premium. Nie inaczej jest w przypadku ZBook Studio G7 i ZBook Create G7. Standardowa gwarancja producenta to 36 miesięcy z czasem reakcji serwisu wynoszącym 1 dzień roboczy. Dodatkowo istnieje odpłatna możliwość rozszerzenia świadczeń gwarancyjnych do 48 lub 60 miesięcy.

Ostatnim elementem, który ma wpływ na zwiększenie produktywności i co z tym idzie zwiększenie efektywności pracy są opcjonalne akcesoria. Jeżeli mamy zamiar korzystać z notebooka również jako komputera stacjonarnego warto wyposażyć się w dodatkowy zewnętrzny monitor czy też stacje dokującą, która ograniczy ilość kabli i pozwoli utrzymać porządek w miejscu pracy. Firma HP posiada szereg różnego rodzaju stacji dokujących, monitorów i innych akcesoriów jakimi powinni zainteresować się przyszli użytkownicy ZBook Studio G7 i ZBook Create G7.

W trosce o środowisko

Ochrona środowiska stanowi niezwykle istotny aspekt podczas procesu produkcji komputerów HP. Już teraz część tworzyw sztucznych wykorzystywanych w produktach HP pochodzi z recyklingu, przede wszystkim z odpadów zanieczyszczających dna oceanów.

Urządzenia projektowane są aby zużywały jak najmniej energii przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wydajności.

Zrównoważony rozwój stanowi nierozłączną cechę komputerów HP serii „Z” co zostało poświadczone licznymi certyfikatami taki jak ENERGY STAR®, GreenScreen® For Safer Chemicals czy EPEAT® Gold i Silver.