Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Szkolenie z tworzenia bibliotek MEP w Revit

Zapraszamy na szkolenie z tworzenia bibliotek MEP w oprogramowaniu Autodesk Revit

Podczas pierwszego dnia szkolenia skupimy się na wprowadzeniu do ogólnych zasad tworzenia bibliotek MEP w programie Revit. Uczestnicy dowiedzą się, jakie są najlepsze praktyki, aby zapewnić spójność i efektywność bibliotek MEP. Omówimy różne aspekty, takie jak nazewnictwo, kategoryzacja, hierarchia oraz zarządzanie parametrami. Uczestnicy będą mieli okazję poznać strategie planowania i projektowania bibliotek, które przyczynią się do optymalizacji procesu projektowania.

Następnie skoncentrujemy się na rodzajach szablonów dostępnych w programie Revit do tworzenia bibliotek MEP. Omówimy różnice między poszczególnymi szablonami oraz pokażemy, jak wybrać odpowiedni szablon, aby sprostać specyficznym wymaganiom projektowym. Przyjrzymy się również praktycznym aspektom tworzenia i zarządzania bibliotekami, takim jak importowanie, eksportowanie i udostępnianie bibliotek MEP w różnych projektach.

W drugim dniu szkolenia skoncentrujemy się na praktycznych umiejętnościach potrzebnych do tworzenia bibliotek MEP w programie Revit. Uczestnicy nauczą się wykorzystywać różne funkcje i narzędzia dostępne w programie Revit do tworzenia form MEP. Ćwiczyć będziemy techniki takie jak wyciąganie, stapianie profili, aby tworzyć bardziej złożone elementy MEP. Będziemy również tworzyć proste bryły i parametryzować je, aby umożliwić elastyczne dostosowanie elementów do różnych warunków projektowych.

 

Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, a po zakończeniu szkolenia certyfikat Autodesk potwierdzający zdobytą wiedzę z zakresu pracy w Autodesk Revit.
Czas trwania: 8h
Minimalna liczba uczestników: 3 osoby
Prowadzący: Paweł Jóźwik – BIM Manager

PROGRAM SZKOLENIA

Dzień 1

1. Ogólne zasady tworzenia bibliotek MEP w Revit [0,5h]

2. Rodzaje szablonów do tworzenia bibliotek i ich odpowiedni dobór [0,5h]

3. Nauka wykorzystania funkcji do tworzenia form (m.in. wyciąganie, stapianie profili, itd.) [1h]

4. Tworzenie prostych brył [1h]

5. Parametryzacja brył [1h]

Dzień 2

1. Praca na płaszczyznach i liniach odniesienia [0,5h]

2. Dodawanie łączników MEP do rodzin [0,5h]

3. Złożenia brył [1h]

4. Przykłady praktyczne [2h]

Czas trwania kursu:
2 dni - 8 godzin
(po 4 godziny w jednym dniu)
Cena:
1000 zł netto / os
1000 zł brutto / os (dla studentów lub uczniów szkół średnich)

Terminy planowanych kursów podane są w kalendarzu. Szkolenie odbywa się w momencie zgłoszenia minimum 3 osób. W przypadku grup zorganizowanych zakres i cena szkolenia ustalane są indywidualnie.
Formularz zgłoszeniowy

    Wyślij zapytanie

    Potrzebujesz certyfikowanego szkolenia dla Twojej firmy? Wypełnij poniższy formularz
    Administratorem Państwa danych osobowych jest MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji wydarzenia, w szczególności w celu dokonania zapisu, przesyłania powiadomień dotyczących wydarzenia oraz weryfikacji obecności na samym wydarzeniu, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, również w celu przesyłania tych informacji. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj