Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Zrób pierwszy krok na ścieżce kariery projektanta instalacji

Szkolenie w trybie online skierowane do osób chcących opanować podstawy z zakresu podstaw pracy przy użyciu popularnego programu firmy Autodesk Revit MEP. Kurs prowadzony przy użyciu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych umożliwiających swobodną komunikację uczestników z prowadzącym.

Podczas tego szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności potrzebne do efektywnego korzystania z modułu MEP w programie Revit. Szkolenie koncentruje się na podstawowych funkcjach i ustawieniach modułu instalacyjnego, a także na współpracy z istniejącymi podrysem architektonicznymi.

Uczestnicy nauczą się automatycznego generowania układów instalacji, co pozwoli im szybko tworzyć i modyfikować układy dla różnych systemów instalacyjnych. Będą również mogli wyposażyć swoje projekty w opisy i zestawienia, co przyczyni się do lepszej dokumentacji i analizy technicznej.

Kolejnym elementem szkolenia jest przygotowanie projektu do wydruku, co obejmuje dostosowanie układu stron, skalowanie, dodawanie tytułów i ramki projektowej. Uczestnicy zdobędą umiejętność tworzenia i modyfikacji przebiegu geometrii instalacji budowlanych, co pozwoli im dostosować instalacje do konkretnych warunków projektowych.

Po ukończeniu szkolenia “Kurs Revit – moduł MEP poziom podstawowy” uczestnicy będą posiadać podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego korzystania z modułu MEP w programie Revit. Będą w stanie tworzyć, modyfikować i dokumentować instalacje budowlane, co przyczyni się do zwiększenia efektywności i precyzji ich projektów MEP.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, a po zakończeniu szkolenia certyfikat Autodesk potwierdzający zdobytą wiedzę z zakresu pracy w Autodesk Revit MEP.

Czas trwania: 18 godzin.
Minimalna liczba uczestników: 2

Prowadzący: Paweł Kula, specjalista ds. CAD/AEC

 

Program szkolenia:

1. Podstawowe funkcje i ustawienia modułu instalacyjnego Revit

2. Współpraca i istniejącym podrysem architektonicznym

3. Automatyczne generowanie układów instalacji

 

Wymagania sprzętowe:

Autodesk Revit:

 • zainstalowane, sprawne oprogramowanie Autodesk Revit 2022 lub nowsze – wersja pełna lub trialowa (w razie problemów z dostępem, uruchomieniem lub instalacją programu prosimy o kontakt w celu pomocy),
 • dostęp do nowoczesnej przeglądarki internetowej (Chrome, Firefox, Edge),
 • stałe, szybkie łącze internetowe,

Microsoft Teams (platforma umożliwiająca przeprowadzenia szkolenia online)

 • Procesor: x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2
 • 1 GB pamięci RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB pamięci RAM (wersja 64-bitowa)
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym lub pamięci flash
 • Ekran o rozdzielczości co najmniej 1024 × 768 pikseli,
 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008 R2 z programem Microsoft .NET Framework 3.5 lub nowszym.

W celu płynnego przeprowadzenia szkolenia sugerujemy użycie 2 monitorów: jeden do podglądu ekranu trenera, drugi do pracy własnej.

Zamów szkolenie w naszym sklepie.

Zamawiam szkolenie >>

 

4. Wyposażenie projektu w opisy i zestawienia

5. Przygotowanie projektu do wydruku

6. Tworzenie i modyfikacja przebiegu geometrii instalacji budowlanych

Czas trwania kursu:
3 dni – 18 godzin
(po 6 godzin w jednym dniu)
Cena:
2-5 os - 1500 zł netto / os
5+ os - 1000 zł netto / os

Zamów szkolenie w naszym sklepie.

Zamawiam szkolenie >>
Formularz zgłoszeniowy

  Wyślij zapytanie

  Potrzebujesz certyfikowanego szkolenia dla Twojej firmy? Wypełnij poniższy formularz
  Administratorem Państwa danych osobowych jest MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji wydarzenia, w szczególności w celu dokonania zapisu, przesyłania powiadomień dotyczących wydarzenia oraz weryfikacji obecności na samym wydarzeniu, a w przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych, również w celu przesyłania tych informacji. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj