Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Odkryj możliwości szkoleń z oprogramowaniem Autodesk

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak efektywnie wykorzystać oprogramowanie CAD, CAM, CAE, BIM w swojej pracy? Czy chciałbyś zwiększyć swoje możliwości produkcyjne? Jeśli tak, to nasze szkolenia są dla Ciebie.

Jako Autodesk Gold Partner i Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk (ATC), naszym celem jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i umiejętności, które pozwolą im na najefektywniejsze wykorzystanie oprogramowania Autodesk.

 

 

 

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia CAD?

Doświadczenie i autoryzacja

Posiadamy 30 lat doświadczenia w szkoleniu małych, dużych i średnich firm w całej Polsce. Jesteśmy doświadczonym, Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym. Nasze doświadczenie w branży CAD, CAM, CAE, BIM, w połączeniu z naszym statusem Autodesk Gold Partner, gwarantuje, że nasze szkolenia są na najwyższym poziomie.

 

Intensywna praca z programem

Nasze szkolenia nie ograniczają się jedynie do prezentacji – przede wszystkim oferujemy praktyczne umiejętności. Po ukończeniu szkolenia będziesz w stanie efektywniej wykorzystać możliwości programu w swojej codziennej pracy. Projektujemy nasze szkolenia tak, abyś mógł w pełni zanurzyć się w oprogramowaniu i odkryć, jak wykorzystać jego pełny potencjał.

 

Teoria i praktyka

Programy szkoleń obejmują część teoretyczną i praktyczną, co gwarantuje pozyskanie faktycznych umiejętności pracy z programem. Nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby zapewnić uczestnikom solidne podstawy teoretyczne, które mogą następnie zastosować w praktyce.

Najnowsze wersje oprogramowania

Szkolenia przeprowadzane są na najnowszych licencjonowanych wersjach oprogramowania firmy Autodesk. Dzięki temu masz pewność, że będziesz na bieżąco z najnowszymi funkcjami i narzędziami, co pozwoli Ci być na czele innowacji w swojej dziedzinie.

 

Różnorodność branż

Wykonujemy szkolenia niemal z wszystkich programów firmy Autodesk, nie stronimy od różnorodności branż. Bez względu na to, czy pracujesz w architekturze, inżynierii, produkcji czy designie, znajdziesz szkolenie, które pomoże Ci wykorzystać oprogramowanie Autodesk do maksimum.

 

Mobilna sala szkoleniowa

Nasze szkolenia mogą odbyć się w siedzibie Państwa firmy – pozwala na to mobilna sala szkoleniowa wyposażona w najnowszej generacji mobilne stacje robocze Hewlett Packard. Oprócz tego oferujemy szkolenia w centrali naszej firmy w Krakowie. Nasza sala szkoleniowa w Krakowie jest wyposażona we wszystko, co niezbędne do efektywnego szkolenia. Dodatkowo, dla tych, którzy wolą uczyć się z domu, istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń online. Szkolenia online są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy zapewniają interaktywne i angażujące sesje szkoleniowe. Bez względu na to, czy preferujesz naukę w sali szkoleniowej, czy w domu, jesteśmy gotowi dostosować się do Twoich potrzeb. Nasza oferta szkoleniowa zapewnia elastyczność i wygodę, umożliwiając uczestnikom naukę w komfortowych warunkach, niezależnie od miejsca.

Szeroka oferta szkoleń

W ofercie szkoleń znajdą Państwo szkolenia z programów: biblioteki MEP w Revit, Dynamo for Revit, Fusion 360 CAM, Inventor Professional, Advance Steel, Revit – Moduł MEP, Revit Structure, Revit Architecture, Fusion 360, AutoLISP dla AutoCAD, Vault Basic, Vault Professional, AutoCAD, AutoCAD Plant 3D, MES i wiele innych. Każde z naszych szkoleń jest zaprojektowane tak, aby uczestnicy mogli zdobyć konkretne umiejętności i wiedzę, które mogą natychmiast zastosować w swojej pracy.

 

Wsparcie po szkoleniu

Po zakończeniu szkolenia oferujemy wsparcie w postaci dodatkowych materiałów i konsultacji. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby pomóc Ci zrozumieć i zastosować nowo nabyte umiejętności. Dzięki temu możesz być pewien, że nie zostaniesz sam ze swoimi pytaniami i wątpliwościami po zakończeniu szkolenia.

 

Certyfikacja

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat, który potwierdza Twoje umiejętności i wiedzę. Te dokumenty są uznawane na całym świecie i mogą zwiększyć Twoją wartość na rynku pracy. Certyfikacja jest dowodem na to, że posiadasz umiejętności i wiedzę niezbędną do efektywnego wykorzystania oprogramowania Autodesk.

 

Jakie korzyści przynosi uczestnictwo w szkoleniach Autodesk?

Uczestnictwo w naszych szkoleniach pozwoli Ci na efektywne wykorzystanie oprogramowania CAD, CAM, CAE, BIM w swojej pracy. Zdobędziesz umiejętności, które zwiększą Twoje możliwości produkcyjne i komfort pracy.