Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Większa wydajność dzięki BIM w infrastrukturze

Modelowanie informacji o budynku (BIM) to inteligentny proces 3D oparty na modelach, który pozwala na prowadzenie dokładnych, przystępnych i rzetelnych analiz, umożliwiając tym samym podejmowanie świadomych decyzji w trakcie tworzenia i realizacji projektu. Autodesk® Infrastructure Design Suite zawiera rozbudowane, wiodące w branży rozwiązania do procesów CAD oraz BIM w postaci jednego elastycznego i ekonomicznego pakietu.

Autodesk BIM do projektowania infrastruktury pozwala inżynierom z branży wodno-lądowej na:

  •  Lepsze zrozumienie zakresów ryzyka związanego z projektem i przekazywanie tych informacji wraz z celami projektowymi i rozwiązaniami opcjonalnymi, zanim projekt zostanie wybudowany.
  •  Usprawnienie przepływu zadań projektowych z uwzględnieniem narzędzi wykorzystywanych w danej branży, zapewniających wdrożenie sterowania parametrycznego, obsługę norm inżynierskich i reguł kontroli poprawności.
  •  Ocenę wykonalności projektu i założeń projektowych przed rozpoczęciem budowy.

Pakiet Autodesk® ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION zawiera przełomową technologię do modelowania i wizualizacji 3D dostępną w rozwiązaniu Autodesk® InfraWorks, oprogramowanie AutoCAD® Civil 3D® pozwalające na szczegółowe tworzenie inżynieryjnych projektów wodno-lądowych, oprogramowanie Autodesk® Navisworks® Manage do całościowej weryfikacji projektów oraz rozwiązania AutoCAD® Map 3D, Autodesk® 3ds Max® Design i Autodesk® Revit®.

Aby dowiedzieć się więcej, na temat korzyści płynących z korzystania z rozwiązań BIM do projektowania infrastruktury, skontaktuj się z nami już dziś.

Zobacz webinarium – Civil 3D projektowanie obiektów inżynierii lądowej w BIM

Zobacz webinarium – Civil 3D w procesie BIM

Zobacz webinarium – Infraworks + Civil 3D + Dynamo – nowości i współpraca