Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Raport State of Design & Make to globalne, coroczne badanie dla liderów, którzy projektują i tworzą miejsca, przedmioty i doświadczenia. Identyfikuje najpilniejsze czynniki zmian, które kształtują dzisiejsze decyzje biznesowe i pomaga liderom podejmować świadome, strategiczne decyzje dotyczące ustalania priorytetów i inwestowania w przyszłość.

Kluczowe obszary zainteresowania tego badania obejmują: makro spojrzenie na branże; utrzymanie odporności i znaczenia w ciągle zmieniającym się świecie; przyciąganie, szkolenie i zatrzymywanie wykwalifikowanej siły roboczej; oraz osiąganie zrównoważonych wyników.

Autodesk nawiązał współpracę z Ipsos, liderem w dziedzinie globalnych badań i analiz, aby przeprowadzić ankietę i wywiady z 2565 liderami branży, futurystami i ekspertami w dziedzinie architektury, inżynierii, budownictwa i właścicieli (AECO); projektowania i produkcji (D&M); oraz mediów i rozrywki (M&E) z krajów na całym świecie.

 

Rywalizacja o talenty nabiera tempa

Liderzy i eksperci w branżach, które projektują i tworzą świat, znajdują skuteczne sposoby na dostosowanie się do coraz szybszego tempa zmian. Dyrektorzy w dziedzinie architektury, inżynierii, budownictwa, projektowania produktów, produkcji, gier i filmowania podzielili się swoimi podejściami i punktami widzenia na temat przeszkód, przed którymi stoją i możliwości, które identyfikują.

Przyszłość branży projektowej i produkcyjnej zależy od zrozumienia i pomyślnego wdrożenia przemyślanych posunięć na styku cyfryzacji, zrównoważonego rozwoju i siły roboczej. Ponieważ architektura, inżynieria, budownictwo, projektowanie produktów, produkcja, gry i kręcenie filmów nadal przekształcają się w szybkim tempie, te trzy czynniki napędzające zmiany zapewniają liderom skupienie uwagi i inwestycje w okresie od jednego do trzech lat, aby pozostać konkurencyjnym.

Zrównoważony rozwój napędza wartość biznesową

    Wypełnij formularz i pobierz pełny raport nt. State of Design & Make