Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Prezentacje Omniverse NVIDIA w firmach projektowych

W lipcu nasza firma miała niepowtarzalną okazję zaprezentować najnowsze rozwiązanie NVIDIA Omniverse Enterprise – firmom projektowym w całym kraju. Cykl czterech spotkań z firmami BIPRORAF, BIPROHUT, MWM Architekci oraz Automationstechnik, okazał się być ciekawą okazją do merytorycznej prezentacji, rozmów oraz wymiany poglądów.

NVIDIA Omniverse to platforma pozwalająca na współpracę w czasie rzeczywistym między różnymi środowiskami do tworzenia, renderowania i symulowania 3D. Jest to innowacyjne narzędzie, które może znacznie usprawnić proces projektowy i wizualizację.

Podczas prezentacji skupiliśmy się na pokazaniu  szerokiej gamy możliwości tej platformy. Biura projektowe miały okazję dowiedzieć się, jak Omniverse może usprawnić proces tworzenia projektów i jakie zalety przynosi wizualizacja w czasie rzeczywistym, co pozwala na lepsze zrozumienie i komunikację z klientami.

Przedstawiliśmy główne komponenty, takie jak Nucleus, Create i View. Nucleus umożliwia zarządzanie i udostępnianie danych w czasie rzeczywistym, Create jest potężnym narzędziem do projektowania w środowisku 3D, a View pozwala na przeglądanie i współpracę zespołową w czasie rzeczywistym.

Kolejny obszar, na którym się skupiliśmy, to budowa cyfrowego bliźniaka. Zaprezentowaliśmy jak dzięki Omniverse można tworzyć dokładne wersje rzeczywistych obiektów i środowisk w świecie wirtualnym, co ma zastosowanie w branży architektonicznej, projektowej i inżynierskiej.

Omniverse oferuje także możliwości wykorzystania technologii VR/XR (wirtualnej rzeczywistości i rozszerzonej rzeczywistości) w pracy współbieżnej. Wyjaśniliśmy, jak dzięki tej funkcji użytkownicy mogą współpracować zdalnie w czasie rzeczywistym, co przyczynia się do zwiększenia efektywności procesów projektowych.

Skupiliśmy się również na temacie symulacji i jej przykładowych zastosowań w branży architektonicznej i inżynierskiej. Omniverse umożliwia realistyczne symulacje, które są niezwykle przydatne w analizie wytrzymałościowej, badaniu przepływów powietrza czy symulacjach ekologicznych.

Dziękujemy bardzo i ogromnie cieszymy się z możliwości spotkania i przeprowadzenia prezentacji nowej technologii.

Zobacz więcej o NVIDIA Omniverse Enterprise & Z by HP:

NVIDIA-Omniverse_MAT NVIDIA Omniverse
Platforma NVIDIA Omniverse Enterprise Warsztaty NVIDIA Omniverse Enetrprise & Z by HP Webinar NVIDIA Omniverse Enterprise & Z by HP