Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

hp logoHP CARE PACK DLA TWOJEJ FIRMY


Pakiety gwarancyjne dla Twojego sprzętu – przez całą dobę i na całym świecie

Każdy pakiet HP Care Pack ma na celu zapewnienie profesjonalnych opcji ubezpieczenia, usług pomocy technicznej i spokoju ducha.
Dowiedz się, jak zapewnić firmie rozwój dzięki elastycznym i wygodnym usługom HP Care Pack, aby rozszerzyć zakres i zapewnić dodatkową ochronę.

Korzyści dla Twojej firmy

Zespół ekspertów HP po Twojej stronie!

Upewnij się, że naprawy są wykonywane przez tych, którzy najlepiej znają Twoje urządzenia – certyfikowanych techników HP. Wiedz, że Twój sprzęt jest fachowo serwisowany, dzięki czemu możesz mieć więcej czasu na skupienie się na innych priorytetach IT.

Wydłużony czas sprawności urządzeń.

Zapewnij sprawne działanie urządzeń i szybko rozwiązuj problemy z naprawami dzięki wydajnej obsłudze i wsparciu, które pomagają zwiększyć produktywność pracowników.

Niższe, bardziej przewidywalne koszty IT

Znajomość kosztów serwisu urządzeń z góry ogranicza wydatki w ostatniej chwili. Doświadcz niższych i bardziej przewidywalnych kosztów IT, parując pakiety Care Pack z urządzeniami od samego początku.

Proaktywne podejście biznesowe

Nie musisz tracić czasu na szukanie odpowiednich części zamiennych, wydawanie pieniędzy na pilne naprawy lub pozostawianie urządzeń w centrach serwisowych. Unikaj niespodzianek i bądź spokojny, wiedząc, że jesteś objęty ochroną

SERWIS, NA KTÓRY MOŻESZ LICZYĆ

Szybsza reakcja

Wracaj do pracy szybko, korzystając z szeregu usług pomocy technicznej, w tym od wezwania do naprawy, serwisu sprzętu na miejscu oraz pomocy technicznej dla podróżnych w następnym dniu roboczym.

Zwiększona ochrona

Nie pozwól, aby wypadki stanęły Ci na drodze. Dodatkowe usługi serisowe takie jak jednorazowa wymiana baterii i przechowywanie uszkodzonych nośników.

Przedłużenie gwarancji

Rozszerz gwarancję swojego komputera poza gwarancję podstawową dzięki opcjonalnym, elastycznym planom rozszerzenia usług o różnym czasie trwania i na różnych poziomach

ACTIVE CARE

Polisa serwisowa HP Care Pack z Active Care pomaga działom IT osiągnąć optymalny czas pracy i szybkie wsparcie w urządzeniach HP.

HP Care Pack z Active Care oferuje zdalne wsparcie techniczne, analizę stanu urządzenia, usługi naprawcze i interwencje serwisu u klienta w następnym dniu roboczym co sprawia, że usługa HP Care Pack zapewnia nieprzerwaną pracę minimalizując straty wynikające z przestoju związanego z usterką urządzenia.

Usługa zawiera narzędzie HP TechPulse wykorzystujące predykcyjne i proaktywne analizy informujące o kondycji sprzętu za sprawą których dział IT może szybciej zidentyfikować potrzebę naprawy sprzętu lub wymianę podzespołów