Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers
Kiedy i gdzie:
16 listopada 2023
Pozostało:
0dn 0h 0min

Spotkanie Meetup – BIM z We Engineers w Forcie Kleparz

Dołącz do nas 16 listopada w Forcie Kleparz na fascynującym Spotkaniu Meetup – BIM, organizowanym przez społeczność We Engineers. Przygotuj się na inspirujące prelekcje od doświadczonych ekspertów branżowych.

W czasie spotkania uczestnicy będą mieli szansę wysłuchania dwóch inspirujących prelekcji. Katarzyna Pilch i Mateusz Pilch z firmy MK Pilch podzielą się swoimi doświadczeniami na temat “Projektowania 3D i BIM w biurze projektowym – jak zacząć i nie zwariować”. Ewa Stawowa-Barbudis z firmy MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o. zaprezentuje praktyczne wskazówki dotyczące efektywnego wdrożenia technologii BIM w prezentacji “Jak skutecznie wdrożyć technologię BIM”.

Po prelekcjach każdy uczestnik będzie miał możliwość zabrania głosu podczas “Wolnego Mikrofonu”, dzieląc się spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z tematyką spotkania.

Spotkanie Meetup – BIM w Forcie Kleparz to znakomita okazja nie tylko do poszerzenia wiedzy, ale także do spotkania z profesjonalistami branżowymi oraz wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami inżynierii. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Zapisy są dostępne poprzez profil społeczności We Engineers na Facebooku.

Przyłącz się do nas, aby poszerzyć swoją wiedzę, wymienić doświadczenia oraz poznać profesjonalistów z branży. Spotkanie Meetup – BIM w Forcie Kleparz to okazja do inspirującej interakcji i ciekawych dyskusji. Do zobaczenia 16 listopada!

17:00 - 18:00

Prelekcje:

  • “Projektowanie 3D i BIM w biurze projektowym – jak zacząć i nie zwariować” – Katarzyna Pilch i Mateusz Pilch z firmy MK Pilch Mateusz Pilch
  • „Jak skutecznie wdrożyć technologię BIM” – Ewa Stawowa-Barbudis z firmy MAT Usługi Informatyczne sp. z o.o.
18:00 - 18:15

Wolny mikrofon

18:15 - 20:00

Integracja