Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers
Kiedy i gdzie:
27 października 2023 Kraków
Pozostało:
29dn 23h 59min

Weź udział w CADMAT 2024 i odkryj klucz do efektywności i przyspieszenia swojej pracy projektowej!

Jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprosić Cię do udziału w 16. edycji naszego wydarzenia.

CADMAT to niepowtarzalna okazja dla profesjonalistów z branży projektowej, architektów, inżynierów, projektantów i wszystkich zainteresowanych technologiami CAD/BIM, by spotkać się, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz odkrywać najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie projektowania.

Tegoroczna konferencja odbędzie się 27 października 2023 w Premier Kraków Hotel. To nie tylko idealne miejsce do nauki i networkingu, ale także doskonała okazja do poznania piękna i historii Krakowa.

Podczas CADMAT 2024 będziemy mieć przyjemność gościć wybitnych ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najnowszych narzędzi, technik i strategii związanych z projektowaniem przy użyciu CAD/CAM/CAE i BIM. Czekają nas inspirujące prezentacje, praktyczne warsztaty i dyskusje panelowe, które pozwolą Ci pogłębić swoje umiejętności i zdobyć wartościowe spojrzenie na przyszłość tej dynamicznie rozwijającej się dziedziny.

Nie możemy się doczekać, aby Cię powitać na CADMAT 2024! To nie tylko świetna okazja do nauki, ale także doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i spotkania osób o podobnych zainteresowaniach.

Zarezerwuj już dziś swój termin i dołącz do nas na konferencji CADMAT 2024 w Premier Kraków Hotel. Zdobądź niezbędną wiedzę, zainspiruj się nowymi pomysłami i uczestnicz w tworzeniu przyszłości projektowania przy użyciu CAD i BIM. Do zobaczenia w październiku!

 

Agenda wydarzenia
27.10.2023

Szczegóły wkrótce

Zapraszamy do Krakowa

Adres: Premier Kraków Hotel
ul. Opolska 14A, 31-323 Kraków

Telefon do MAT
Masz pytania? Zadzwoń: 512 240 409 lub napisz marketing@mat.net.pl

Galeria
Galeria

Główny organizator

Współorganizatorzy

Partnerzy