Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers
Kiedy i gdzie:
5 - 9 października 2020
Pozostało:
0dn 0h 0min

Dołącz do BIM DAYS 2020 | Cyfrowa Budowa 4.0 

Już 5 października rusza wirtualna konferencja BIM DAYS 2020 | Cyfrowa Budowa 4.0 dla branży architektoniczno-budowlanej.

Jako Partner Autodesk mamy przyjemność zaprosić na prezentację “BIM 360 Design – skuteczna współpraca w zintegrowanym ekosystemie projektowym”, którą poprowadzi nasz ekspert Michał Mądrzak.

Michał Mądrzak to specjalista firmy MAT w zakresie wdrożeń BIM a w szczególności modułów do projektowania przemysłowych instalacji technologicznych. Do implementacji wykorzystuje AutoCAD P&ID, AutoCAD Plant 3D, Autodesk Navisworks oraz Autodesk Vault. Od 2011 roku przeprowadził kilkaset wdrożeń w firmach różnych branż w całej Polsce. W jego portfolio znajdują się wszystkie najważniejsze i największe firmy projektowe z sektora przemysłowych instalacji. Posiada doświadczenie podparte ukończeniem AGH ze specjalizacją Technologia Paliw w 2008 roku oraz pracą projektową w firmie Koksoprojekt Sp. z o.o., gdzie uczestniczył w wielu projektach wielobranżowych na terenie Polski oraz Europy.

Zachęcamy do sprawdzenia całej agendy, na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Prezentacja typu Tips & tricks
13:30 - 14:00
BIM 360 Design – skuteczna współpraca w zintegrowanym ekosystemie projektowym | Michał Mądrzak, MAT Usługi Informatyczne

Sesja prowadzona w języku polskim

Prezentacja efektywnej współpracy i przepływu danych w oparciu o platformę BIM 360 Design umożliwiającej pracę w zintegrowanym ekosystemie projektowym przy użyciu oprogramowania Autodesk tj.: Revit, Inventor, AutoCAD Plant 3D, Civil 3D, Advance Steel.
Zagadnienie przydatne podczas prac nad projektowaniem fabryk, hal, obiektów przemysłowych i biurowych.
Skierowane głównie do architektów, firm projektowych oraz generalnych wykonawców pracujących w modelu: zaprojektuj, wybuduj, zarządzaj.