Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Nowa odsłona jednego z najpopularniejszych programów do projekowania CAD. Sprawdź co wnosi najświeższa aktualizacja popularnego AutoCAD-a.

W zestawie z programem AutoCAD 2021 są dostępne:

  • Specjalistyczne zestawy narzędzi branżowych: zwiększaj produktywność dzięki specjalistycznym zestawom narzędzi do projektowania architektonicznego i elementów mechanicznych, tworzenia map 3D i wielu innych zastosowań.
  • Aplikacja internetowa i aplikacja mobilna: bądź na bieżąco z pracą nawet poza biurem dzięki aplikacji internetowej i aplikacji mobilnej AutoCAD. Teraz możesz swobodnie projektować niezależnie od czasu, miejsca i urządzenia.
  • Zwiększona produktywność: przenieś swoje projekty na wyższy poziom dzięki maksymalnej wydajności działania, wizualizowaniu zmian odnośników, ulepszonej obsłudze bloków i kontroli wersji.

Jako subskrybent oprogramowania AutoCAD zawsze masz kilka opcji przy odnawianiu kończącej się subskrypcji. Skontaktuj się z nami, aby wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

Historia pracy

Możliwość porównywania wcześniejszych wersji rysunku (sam wybierasz, która to wersja) oraz importowania fragmentów wcześniejszego rysunku do bieżącej wersji.

Porównania Xref

Możliwość zobaczenia zmiany wprowadzonych w bieżącym rysunku na podstawie zmienionych odniesień zewnętrznych (Xrefs)

wydajność

Lepsza wydajność pracy

Wykorzystanie procesorów wielordzeniowych wpływające na szybszą, efektywniejszą i przyjemniejszą pracę. Szybszy zapis oraz instalacja.

Paleta bloków – dostęp do własnej biblioteki

Możliwość wyświetlania i dostępu do zawartości bloków zarówno w samym oprogramowaniu AutoCAD jak w i chmurze Autodesk.

Zobacz, co nowego w programie AutoCAD 2021