Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

ARCHITECTURE, ENGINEERING & CONSTRUCTION COLLECTION (AEC Collection) to rozwiązanie firmy Autodesk przeznaczone dla biur projektowych, które obsługują kompleksowo inwestycje. Od wstępnej koncepcji przez zagospodarowanie terenu i infrastrukturę wokół inwestycji, konstrukcję, instalacje wewnętrzne i zewnętrzne po prezentację gotowej inwestycji.

Kolekcja branżowa z zakresu architektury, konstrukcji i infrastruktury łączy niemalże wszystkie programy do wykonywania projektów w wyżej wymienionych dziedzinach.

Jakie korzyści daje kolekcja AEC

  • Twórz wysokiej jakości projekty budowlane i infrastrukturalne, korzystając z narzędzi do projektowania koncepcyjnego i szczegółowego
  • Twórz jak najlepsze projekty, wykorzystując zintegrowane narzędzia do analizy, projektowania generatywnego, wizualizacji i symulacji.
  • Zwiększ przewidywalność w terenie, korzystając z narzędzi, które maksymalizują wykonalność i koordynację projektów.
  • Zwiększ jakość i oraz skróć czas pracy dzięki połączonym narzędziom i procesom projektowania koncepcyjnego, modelowania, koordynacji wielobranżowej i tworzenia dokumentacji budowy.

 

 

W jaki sposób kolekcja może pomóc Twojej firmie

  • Pozyskuj więcej klientów oraz zleceń. Zwiększ produktywność, a co za tym idzie możliwość wykonywania większej liczny zleceń
  • Przyspiesz i usprawnij wszystkie etapy pracy. Udoskonal swoją pracę dzięki efektywnej wymianie danych oraz automatyzacji zadań
  • Prowadź zrównoważone projekty. Dostarczaj wysokiej jakości projekty budowlane i infrastrukturalne, które przekraczają wymagania eksploatacyjne.
  • Ogranicz ryzyko. Zmniejsz liczbę błędów oraz poprawek w projektach i zyskaj większe zainteresowanie potencjalnych inwestorów i udziałowców.
Oprogramowanie zawarte w kolekcji AEC
Revit
Civil 3D
AutoCAD
InfraWorks
Navisworks Manage
ReCap Pro
Advance Steel
Insight
FormIt Pro
Dynamo Studio
Robot Structural Analysis Professional
3ds Max
Autodesk Rendering
Vehicle Tracking
Fabrication CADmep
Structural Bridge Design
Autodesk Drive