Sklep
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
promotions
oprogramowanie
devices
training
solutions
references
events
trainers

Weź udział w bezpłatnych webinariach AEC i MFG

Webinaria z tematyki Dynamo for Revit, MagiCAD, Fusion 360 i inne.

Zobacz szczegóły

W dniu wczorajszym (30.06.2020) mieliśmy przyjemność brać udział w prezentacji VR przyszłego budynku Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon, który przybrał ostateczne kształty.

Prezentacja miała miejsce w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego i odbyła przy okazji ogłoszenia przez Cogiteon przetargu na generalnego wykonawcę inwestycji.

Wirtualny obiekt w 3D prezentowany był marszałkom województwa małopolskiego, a także radnym i pracownikom urzędu. Każda osoba mogła włożyć gogle, chwycić kontrolery i do woli pospacerować po terenach zielonych oraz rozległym budynku w tym laboratoriach, salach wystawienniczych i innych pomieszczeniach MCN-u.

Dzięki wykorzystaniu technologii VR uczestnicy spaceru, bardzo szybko w kilku prostych krokach, są w stanie zobaczyć niejako od wewnątrz efekty pracy architektów. Przeprowadzona prezentacja VR spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i umożliwiła samodzielne przekonanie się jak planowo będzie wyglądała inwestycja – mówi Jakub Niewiadomski z MAT, specjalista ds. CAD/AEC BIM

MAT Usługi Informatyczne kompleksowo wspiera biuro architektoniczne Heinle, Wischer und Partner, które zaprojektowało budynek MCN-u. Świadczymy wsparcie w zakresie technologii BIM oraz dzięki ścisłemu partnerstwu z firmą HP Polska dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania sprzętowe i VR (virtual reality).