Firma MAT od 25 lat zajmuje się kompleksową obsługą pracowni projektowych.

Jesteśmy dostawcą: specjalistycznego oprogramowania CAD, MES, CFD, stacji roboczych, peryferii (ploterów, drukarek, skanerów itp.), wysoko przepustowych sieci teleinformatycznych.
Firma oferuje systemy zarządzania: dokumentacją, PDM/PLM, PM, RCP.

Bogate doświadczenie i współpraca z wiodącymi firmami branży CAD i IT zaowocowała posiadaniem statusu:

color-on-white
O nas
O nas
logo_2

HISTORIA

Firma MAT powstała 1 lutego 1994 roku założona przez Marcina i Tomka, do których po kilku miesiącach dołączył Piotr i Robert.
Powstanie firmy poprzedziły wspólne studia, a następnie praca naukowa na Politechnice Krakowskiej. Jako asystenci od 1990 roku wdrażaliśmy w proces projektowy i dydaktyczny systemy CAD. Zdobyta wiedza i doświadczenie oraz zapotrzebowanie rynku dało podwaliny do powstania MAT.

Po 18 latach na rynku firma przyjęła formę prawną Spółki Jawnej, a po 20 latach, z dniem 21.12.2014 przekształciła się w MAT USŁUGI INFORMATYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
Właścicielami firmy są: Marcin Tarczyński, Tomasz Musialik, Piotr Łabuda.

MISJA NASZEJ FIRMY


Dzisiaj firma MAT liczy blisko 30 osób, należy do grona największych firm na rynku systemów CAD.

Tak jak na początku, tak i teraz staramy się budować naszą firmę w oparciu o profesjonalizm i wiedzę. W firmie pracują inżynierowie z doświadczeniem projektowym oraz byli pracownicy naukowi. Staramy się być blisko naszych klientów wspierając ich w codziennej pracy projektowej. Rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Tak jak kiedyś przesadzaliśmy projektantów z desek kreślarskich na pakiet AutoCAD, tak w tej chwili wdrażamy rozproszone systemy pracy współbieżnej wsparte technologią computing cloud