DOSTĘPNE KURSY

 

 

Skontaktuj się!
12 252 06 37
szkolenia@mat.net.pl

O naszym centrum szkoleniowym:

Mobilne Centrum Szkoleniowe MAT. Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk prowadzące kursy CAD.

Oferujemy profesjonalne kursy edukacyjne prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Jeśli tylko chcesz mieć pewność, że po ukończonym szkoleniu oprogramowanie nie będzie miało dla Ciebie żadnych tajemnic, skorzystaj z naszej oferty. Poziom kształcenia gwarantuje status Autodesk Authorized Training Center — przyznawany tylko najlepszym centrom szkoleniowym na świecie.

 

kursy CAD

NASZYM CELEM jest nauczenie uczestników możliwie najefektywniejszego wykorzystywania oprogramowania oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się nim. Uczestnicy naszych szkoleń w późniejszej pracy projektowej potrafią efektywniej wykorzystać możliwości programu, co zwiększa ich komfort pracy i możliwości produkcyjne. Jakość naszych szkoleń najpełniej odzwierciedlają przeprowadzone przez nas wdrożenia.


DLACZEGO WARTO U NAS ODBYWAĆ KURSY CAD?

  • Jesteśmy doświadczonym, Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym posiadającym status ATC
  • Zajęcia u nas to kilkadziesiąt godzin intensywnej pracy z programem, to nie prezentacje
  • Programy szkoleń obejmują część teoretyczną i praktyczną, co gwarantuje pozyskanie faktycznych umiejętności pracy z programem
  • Oferujemy materiały dla każdego z kursantów oraz wszelkie niezbędne pomoce dydaktyczne
  • Szkolenia przeprowadzamy na najnowszych licencjonowanych wersjach oprogramowania firmy Autodesk

Wykonujemy szkolenia niemal z wszystkich programów firmy Autodesk, nie stronimy od różnorodności branż. Szkolenia przeprowadzane przez ATC MAT Usługi Informatyczne mogą odbyć się w siedzibie Państwa firmy  – pozwala nam na to mobilna sala szkoleniowa wyposażona w najnowszej generacji mobilne stacje robocze Hewlett Packard. Oprócz tego oferujemy szkolenia w centrali naszej firmy w Krakowie.

Nasi trenerzy:

Szymon_Czykwin

Szymon Czykwin
specjalista ds. BIM


Absolwent Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalności Geotechnika i Budownictwo Specjalne. Od siedmiu lat pracuje w firmie MAT wdrażając oprogramowanie Autodesk oraz świadcząc wsparcie techniczne. Czynnie uczestniczy w procesie tworzenia przez firmę MAT aplikacji wspomagających dla programu Revit.

Piotr_Verey

Piotr Verey
specjalista ds. systemów CAD (Infrastruktura)


Absolwent Politechniki Krakowskiej, inżynier budownictwa. Od 2009 roku specjalista oprogramowania Autodesk dla infrastruktury. Posiada ekspercką wiedzę z programu AutoCAD Civil 3D, specjalistyczną m.in. InfraWorks, Map 3D, Navisworks oraz Pix 4D. Jako trener zrealizował ponad 100 projektów szkoleniowych. Autor kompleksowych wdrożeń oprogramowania Autodesk w firmach branży drogowej, sieciowej, melioracyjnej, geodezyjnej, górniczej, geologicznej.

Michał_Mądrzak

Michał Mądrzak
specjalista w zakresie wdrożeń AutoCAD Plant 3D


Specjalista w zakresie wdrożeń AutoCAD Plant 3D, MAT. Od 2011 roku przeprowadził kilkadziesiąt wdrożeń w firmach różnych branż w całej Polsce. Posiada doświadczenie podparte ukończeniem AGH ze specjalizacją Technologia Paliw w 2008 roku oraz pracą projektową w firmie Koksoprojekt Sp. z o.o., gdzie uczestniczył w wielu projektach koksowni na terenie Polski oraz Europy.

Pawel_Jozwik

Paweł Jóźwik
specjalista ds. CAD/MEP


Mgr inż. Inżynierii Środowiska o specjalności Inżynierii Komunalnej. Specjalista ds. projektowania instalacji budowlanych MEP oraz analizy i projektowania sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. W firmie MAT zajmuje się szkoleniami, wdrożeniami, wsparciem projektowym, a także technicznym.

Lukasz

Łukasz Borkowski
specjalista ds. CAD/MSD


Absolwent „Mechaniki i Budowy Maszyn” oraz „Energetyki” na Politechnice Krakowskiej. Specjalista ds. CAD, analiz wytrzymałościowych (MES), analiz przepływu i wymiany ciepła (CFD). W firmie MAT zajmuję się wsparciem technicznym oraz przeprowadza kursy CAD.

Tomasz_Gawlik

Tomasz Gawlik
specjalista ds. CAD/MSD


Absolwent „Inżynierii Mechanicznej i Robotyki” na Akademii Górniczo-Hutniczej. Specjalista ds. Autodesk Inventor potwierdzony  licznymi certyfikatami. W firmie MAT odpowiedzialny za wdrożenia, wsparcie techniczne oraz kursy CAD.

Jakub_Spiradek

Jakub Spiradek
specjalista ds. CAD, PDM/PLM


Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej o specjalności Systemy i Urządzenia Energetyki Cieplnej. Swoje doświadczenie zdobył podczas pracy w firmach projektowo-produkcyjnych uczestnicząc także w nadzorach nad produkcją wcześniej zaprojektowanych urządzeń. Z firmą MAT jest związany już od 10 lat, zajmuje się wdrażaniem systemów CAD, PDM/PLM oraz doradztwem przy integracjach z systemami ERP. Jest członkiem międzynarodowego zespołu Vault Subject Matter Experts.

Marcin_Piątek

Marcin Piątek
specjalista ds. CAD/MSD


Absolwent „Inżynierii Mechanicznej i Robotyki” na Akademii Górniczo-Hutniczej. Jest specjalistą z zakresu Autodesk Inventor, co potwierdzają liczne certyfikaty. W firmie MAT odpowiedzialny jest za wdrożenia, wsparcie techniczne oraz prowadzi szkolenia z oprogramowania CAD.

Krzysztof_Golubiewski

Krzysztof Golubiewski
specjalista ds. CAD


Absolwent Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej Akademii Górniczo-Hutniczej, specjalizacja Ogrzewnictwo i Klimatyzacja. W firmie MAT prowadzi szkolenia z oprogramowania AutoCAD oraz zajmuje się wsparciem technicznym i handlowym z zakresu programów CAD.

Kalendarz szkoleń:

Szukasz terminu szkolenia? Zapytaj pod numerem telefonu 12 252 06 00 lub e-mailem: szkolenia@mat.net.pl.