Kariera

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Autodesk, rynkowym liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi firm zajmujacych się projektowaniem. Posiadamy status Autodesk Authorized Training Center przyznawany tylko najlepszym centrom szkoleniowym na świecie. W swoim portfolio posiadamy również oprogramowanie innych producentów, które czyni naszą ofertę dla Klientów jeszcze bardziej kompletną.

Wraz z oprogramowaniem dostarczamy dedykowany sprzęt dostosowany do wymagań systemowych programów. Mając na uwadze zmieniające się potrzeby naszych Partnerów staramy się podążać za zachodzącymi zmianami.

Jeżeli jesteś energiczny i zaangażowany, nie boisz się nowych wyzwań, lubisz pozanawać ludzi, realizować ambitne cele, pokonywać przeszkody i poszukiwać idealnych rozwiązań dla klientów – dołącz do naszego zespołu!

1. Presales (Autodesk/MFG)

Cel stanowiska: Efektywne pozyskiwanie nowych klientów oraz wsparcie merytoryczne dla klientów

Podstawowe obowiązki:

  1. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  2. Realizacja planów sprzedaży.
  3. Udzielanie informacji handlowych (informacje na temat cen, oferty produktowej, promocji, ustalanie warunków współpracy, rozwiązywanie problemów)
  4. Sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji i prezentacji biznesowych.
  5. Bieżące uzupełnianie CRM.
  6. Sporządzanie raportów.
  7. Zgłaszanie przełożonemu wszelkich niezgodności.
  8. Proponowanie usprawnień pracy.
  9. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  10. Inne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów

Dodatkowe atuty:

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach w kraju i zagranicą
  • Wynagrodzenie motywacyjne uzależnione od wyników sprzedaży

2. Post sales/Technical (Autodesk/MFG)

Cel stanowiska: Budowanie relacji z klientami, prowadzenie szkoleń oraz wsparcie merytoryczne i techniczne dla klientów

  1. Realizacja planów sprzedaży.
  2. Budowanie relacji oraz podtrzymywanie kontaktu z powierzonymi klientami.
  3. Kreowanie i rozpoznanie potrzeb biznesowych klientów zarówno handlowych jaki szkoleniowych.
  4. Przygotowywanie i prowadzenie kampanii sprzedażowych.
  5. Profesjonalne doradztwo i kompleksowe wsparcie w zakresie technicznym.
  6. Przeprowadzanie skutecznych i atrakcyjnych szkoleń.
  7. Bieżące uzupełnianie CRM.
  8. Dzielenie się wiedzą.
  9. Sporządzanie raportów.
  10. Zgłaszanie przełożonemu wszelkich niezgodności.
  11. Proponowanie usprawnień pracy.
  12. Utrzymywanie porządku.
  13. Inne zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów, dobra znajomość języka angielskiego, dobra znajomość systemów z rodziny CAD

Wykształcenie wyższe inżynierskie kierunkowe (mechanika), bardzo dobra znajomość języka angielskiego, bardzo dobra znajomość systemów z rodziny CAD

Doświadczenie w sprzedaży w prowadzeniu szkoleń lub doświadczenie w pracowni projektowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i renomowanej Firmie

3. Junior Programmer

Wymagania:

+ minimum rok doświadczenia z technikami programowania obiektowego

+ komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

+ umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się

+ wykształcenie inżynierskie, niekoniecznie informatyczne

+ znajomość dobrych praktyk i wzorców projektowych

+ praktyczna znajomość .NET / C#

+ praktyczna znajomość technik tworzenia aplikacji webowych (HTML, JavaScript, CSS)

+ praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem baz danych (SQL)

+ praktyczna znajomość WPF

+ praktyczna znajomość ASP.NET MVC

+ praktyczna znajomość technik ORM

+ znajomość API oprogramowania z portfolio Autodesk (Revit, Inventor, Vault, Plant)

Oferujemy:

+ elastyczne godziny pracy

+ elastyczny wymiar godzin / etatu

+ wybór formy współpracy

+ praca przy ulicy Wadowickiej (dobre połączenia komunikacyjne, parking)

4. Software Developer

Wymagania:

+ minimum 2 lata doświadczenia z .NET / C#

+ znajomość technik tworzenia aplikacji webowych (HTML, JavaScript, CSS)

+ znajomość zagadnień związanych z tworzeniem baz danych (SQL)

+ umiejętność pracy w zespole

+ samodzielność

+ umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij CV na adres: praca@mat.net.pl