Kariera

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Autodesk, rynkowym liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi firm zajmujacych się projektowaniem. Posiadamy status Autodesk Authorized Training Center przyznawany tylko najlepszym centrom szkoleniowym na świecie. W swoim portfolio posiadamy również oprogramowanie innych producentów, które czyni naszą ofertę dla Klientów jeszcze bardziej kompletną.

Wraz z oprogramowaniem dostarczamy dedykowany sprzęt dostosowany do wymagań systemowych programów. Mając na uwadze zmieniające się potrzeby naszych Partnerów staramy się podążać za zachodzącymi zmianami.

Jeżeli jesteś energiczny i zaangażowany, nie boisz się nowych wyzwań, lubisz pozanawać ludzi, realizować ambitne cele, pokonywać przeszkody i poszukiwać idealnych rozwiązań dla klientów – dołącz do naszego zespołu!

1. Koordynator ds. Obsługi Klienta/Sales Executive

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w zakresie działań przed i posprzedażowych, bieżące monitorowanie potrzeb klienta i reagowanie na nie.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie i rozwijanie nowych kontaktów handlowych.
  • Rozpoznawanie i kreowanie potrzeb biznesowych (handlowych i szkoleniowych).
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Sprzedaż innowacyjnych systemów i rozwiązań.
  • Opieka posprzedażowa; rozwiązywanie problemów, dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta z oferowanych rozwiązań.

Czego od Ciebie wymagamy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe handlowe lub techniczne; ostatnie lata studiów.
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientami.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD.
  • Znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy w zamian:

  • Umowę o pracę na cały etat w stabilnej i renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w branży.
  • Wynagrodzenie motywacyjne uzależnione od wyników sprzedaży.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym, młodym, twórczym zespole.

Jeżeli jesteś energiczny, zaangażowany, nie boisz się nowych wyzwań, lubisz poznawać ludzi, realizować ambitne cele, pokonywać przeszkody i poszukiwać idealnych rozwiązań dla klientów – dołącz do naszego zespołu.

2. Inżynier Aplikacji CAD/ CAD Application Engineer/ Technical Support

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w zakresie budowania relacji z klientami, wsparcie techniczne i merytoryczne.

  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w zakresie technicznym.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.
  • Przeprowadzanie atrakcyjnych, merytorycznych i skutecznych szkoleń i wdrożeń.
  • Opieka posprzedażowa: rozwiązywanie problemów, dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta z oferowanych rozwiązań.

  • Wykształcenie wyższe techniczne; ostatnie lata studiów.
  • Znajomość systemów Vault, Inventor, rozwiązań PLM i PDM.

  • Umowę o pracę na cały etat w stabilnej i renomowanej firmie.

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij CV na adres: praca@mat.net.pl